aktualizacja 

Blanka Lipińska zmaga się z dwoma chorobami. "Walka z bólem"

10

Blanka Lipińska cieszy się niemałą popularnością. Niewiele osób wie jednak o tym, że musi mierzyć się z problemami zdrowotnymi. O chorobach celebrytka mówiła w podcaście Pomponika StripTalk.

Blanka Lipińska zmaga się z dwoma chorobami. "Walka z bólem"
Blanka Lipińska (AKPA)

Podczas podcastu StripTalk Blanka Lipińska była pytana choćby o problemy z kręgosłupem. - Moje plecy mają się fatalnie. Przepuklina w odcinku lędźwiowym i wybity krążek. Lekarze starają się zrobić tak, żeby nie było operacji - zaznaczyła.

Wówczas Damian Glinka dopytał, "kto wygra tę walkę". - Zależy. Ostatnio byliśmy w Poznaniu i siedziałam dosyć dużo, bo 9-10 godzin. Następne 2 dni to była już tylko walka z bólem, więc... - dodała celebrytka.

Nie jest to jedyny problem zdrowotny 37-letniej pisarki. Lipińska musi mierzyć się również z astmą. Ten kłopot dokucza jej już od dawna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Janoszek zdradza kulisy "TTBZ" i komentuje faworyzowanie Ibisza

Ta choroba wymaga stałego zażywania leków, inhalacji i regularnego monitorowania stanu zdrowia. Lipińska bardzo prozaicznie wyjaśniła, jak człowiek czuje się podczas ataku astmy. - Człowiek z astmą się dusi - stwierdziła krótko. - Ja mam astmę alergiczną, jestem potwornie uczulona na kurz i roztocza - wyznała.

Mam inhalator, leki, panią doktor i tyle, jakoś to tam sobie leci - zapewniła Blanka.

Blanka Lipińska kompromituje Polskę? Krótka odpowiedź

Filmowa adaptacja książki Blanki Lipińskiej "365 dni" została nagrodzona niechlubną Złotą Maliną. Mimo to autorka nie uważa tego za porażkę. Celebrytka odpowiedziała na krytyczne komentarze o tym, że po prostu kompromituje Polskę.

Nie rozumiem, w którym momencie mam poczuć ten wstyd i bycie kompromitacją dla Polski. Otworzyłam drogę ekranizacjom powieści - zaznaczyła, cytowana przez pomponik.pl.

Na tym jednak nie poprzestała. Podkreśliła bowiem również, że kolejne filmy erotyczne w polskim kinie, jak choćby "Pokusa", "Dziewczyny z Dubaju" oraz "Pokolenie Ikea", to jej zasługa. Jednocześnie spostrzegła, że pięć lat temu można było tylko pomarzyć o podobnych tytułach.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić