Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. MOS
|
aktualizacja

Boczarska i Banasiuk wyprowadzają się z Warszawy. Podjęli decyzję

12
Podziel się:

Aktorska para nie lubi blichtru i miejskiego zgiełku. Od kiedy w ich życiu pojawił się syn Henio, robią wszystko, aby zapewnić mu spokojne i szczęśliwe dzieciństwo. Dlatego postanowili opuścić stolicę.

Boczarska i Banasiuk wyprowadzają się z Warszawy. Podjęli decyzję
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk rozpoczęli budowę domu pod Warszawą (AKPA, AKPA)

Związek Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka od początku wzbudzał sporo emocji. Mało kto dawał im szanse, a sama aktorka początkowo myślała, że nic z tego nie wyjdzie przez różnicę wieku. Jest starsza o siedem lat od swojego partnera.

Jednak ich uczucie trwa od 2014 roku. Cztery lata temu na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, syn Henryk. Para chroni swoją prywatność i nie zabiega o uwagę mediów. Sekrety swojego rodzinnego życia pozostawiają dla bliskich i nie chcą, aby wraz z dorastaniem chłopca się to zmieniło.

Dlatego podjęli kluczową decyzję o przeprowadzce. Ich malec od dłuższego czasu uwielbia spędzać czas u dziadków, rodziców Banasiuka, którzy mieszkają pod Warszawą. Jak twierdzi "Rewia", budowa domu w sąsiedztwie dziadków już ruszyła. Szczęśliwa rodzinka zamierza wkrótce opuścić Saską Kępę.

Nie da się ukryć, że do dzisiaj lubię wracać do domu rodziców, gdzie na poddaszu wciąż jeszcze gram na swojej ukochanej perkusji. Lubię tę okolicę, tam się wychowałem, tam dorastałem, byłem szczęśliwym dzieckiem - wspominał aktor w jednym z wywiadów.

Boczarska i Banasiuk nie obawiają się, że ta decyzja odbije się na ich karierach. Oboje mogą przebierać w propozycjach zarówno teatralnych, jak i filmowych. Opuszczenie stolicy nie może więc okazać się skazaniem na banicję.

Zobacz także: Stara miłość nie rdzewieje. Gwiazdorskie pary po przejściach
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
Ok.
4 miesiące temu
I dlatego że planują się przeprowadzić Pani Boczarska właśnie remontuje mieszkanie, które jakiś czas temu kupiła i planuje w nim zamieszkać? 😂😂
Kraśko
4 miesiące temu
Płakać nikt po nich nie będzie
Tekla
4 miesiące temu
i krzyż im na droge
LVX
4 miesiące temu
Pobuduje się przy WOW to jeszcze zarobi.
Zagloba6
4 miesiące temu
Do niedawna tacy jak oni mieli opuszczać Polskey. To już postęp. Wiedzą że z takim talentem to tylko u nas mogą na coś liczyć.
Fujjjj
4 miesiące temu
Była Karolaka. Trudno uwierzyć, że sex ich łączył.
XYZ
4 miesiące temu
I mają do tego prawo, a gdzie tu sensacja?
dfgh
4 miesiące temu
Wygląda jak Anna Maria Jopek w młodszym wydaniu.
Icka
4 miesiące temu
A już myślałam że z Polski😀
mieszkaniec W...
4 miesiące temu
nie pod Warszawą a w Wesołej to co prawda peryferyjna ale jednak dzielnica Warszawy - należy sprawdzić zanim się wypisuję bzdury Państwo redaktorzy.
I tyle
4 miesiące temu
Kogo to.
Gość
4 miesiące temu
Litości dziennikarzyno. Wyprowadzają się z jednej dzielnicy Wawy do innej. Raptem 10 km od Saskiej Kępy... odpal sobie mapy Google- tyle chyba umiesz.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić