Brat Kevina w tarapatach tuż przed świętami. Do hotelu wparowała policja

6

Devin Ratray, aktor, który zasłynął z roli Buzza - brata Kevina McCallistera w świątecznym klasyku, miał zaatakować swoją partnerkę w hotelu w Oklahoma City. Na miejsce przyjechała policja.

Brat Kevina w tarapatach tuż przed świętami. Do hotelu wparowała policja
Devin Ratray był filmowym bratem Kevina McCallistera (kadr z filmu)

Szczegóły sprawy przedstawił portal TMZ. Devin Ratray i jego dziewczyna wdali się w kłótnię, podczas której miało dojść do rękoczynów. Kobieta złożyła raport na policji dzień po incydencie. Wynika z niego, że 44-letni aktor uderzył ją w twarz, zakrył jej usta dłonią, a następnie próbował ją udusić.

Policja interweniowała w sprawie awantury w hotelu Hyatt w pobliżu centrum Oklahoma City. Do incydentu doszło 9 grudnia. Z policyjnego raportu wynika, że gdy sytuacja się uspokoiła, para rozeszła się bezkonfliktowo w swoje strony. Ze względu na tajność dokumentu jego szczegóły nie zostały ujawnione.

Kobieta nie wniosła zarzutów wobec Devina Ratraya. Portal Page Six poprosił o komentarz przedstawiciela 44-latka w tej sprawie, który zaprzeczył doniesieniom o szarpaninie. Jednakowo przyznał również, że doszło do kłótni, w wyniku której para zerwała.

Brat Kevina

Devin Ratray zyskał sławę na początku lat 90. To właśnie wtedy młody aktor wystąpił w kultowej już świątecznej produkcji "Kevin sam w domu". Widzowie poznali go jako charakterystycznego Buzza McCallistera, łobuza, starszego brata głównego bohatera Kevina. Do kreacji powrócił również w kontynuacji filmu. Później występował jeszcze w innym tytułach, jednak żaden nie przyniósł mu podobnej sławy.

Zobacz także: Wrzawa po wypowiedzi Tuska. "Absolutnie celne słowa"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić