Była gwiazdą "Kryminalnych". Jak dziś wygląda Magdalena Schejbal?

72

Magdalena Schejbal była gwiazdą serialu "Kryminalni". Występowała u boku Macieja Zakościelnego i Marka Włodarczyka. Jak wygląda po latach serialowa podkomisarz Barbara Storosz?

Była gwiazdą "Kryminalnych". Jak dziś wygląda Magdalena Schejbal?
Była gwiazdą "Kryminalnych". Jak dziś wygląda Magdalena Schejbal? (AKPA)

Magdalena Schejbal dała się poznać szerszej publiczności jako Barbara z "Kryminalnych". Występowała w słynnym serialu od samego początku. Po zakończeniu emisji w 2008 roku, jej kariera nieco zwolniła.

Mimo, że nie grywa zbyt często głównych ról, Magdalena Schejbal wciąż pojawia się na ekranach. Grała w "Na dobre i na złe", "Poskromienie złośnicy", "Sexify", a niedługo zobaczymy ją w komedii "Miłość na pierwszą stronę".

Gwiazda "Kryminalnych" występowała w serialu TVN przez 4 lata. Później wielką sławą cieszyła się dzięki "Szpilkom na Giewoncie". Za rolę Ewy Drawskiej została nagrodzona w plebiscycie Róże Gali w kategorii "Media".

Magdalena Schejbal z "Kryminalnych" - jak dziś wygląda?

Dziś Magdalena Schejbal nie bywa tak często na salonach. Mimo to, wciąż ma fanów, którzy chętnie obserwują jej życie prywatne. Z biegiem lat, Schejbal nieco się zmieniła. Postanowiła przefarbować włosy. Odeszła od charakterystycznego blondu.

Magda Schejbal postawiła na ciemniejszy odcień włosów. Wybrała się do fryzjera i dziś na głowie ma... brązowy kolor! Jest z niego bardzo zadowolona. "Poprosiłam, żeby było pod kolor oczu" - napisała pod zdjęciem z wizyty u fryzjera.

Zobacz także: Maciej Zakościelny ignoruje krytykę "Kogla Mogla": "Nie słyszałem nic na swój temat"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić