Antonina Jazińska| 

Cardi B rzuciła męża. Teraz już na dobre

2

Cardi B już raz wykreśliła ze swojego życia rapera Offseta, który był jej mężem. Muzyk chciał do niej wrócić, przepraszał ją, ale jego starania spełzły na niczym. Odrzuciła go w swoim stylu.

Cardi B rzuciła męża. Teraz już na dobre
Rozpada się małżeństwo Cardi B i Offseta (ONS.pl)

Cardi B i Offset byli wyjątkowo głośną i barwną parą amerykańskiego show biznesu - zarówno jeśli chodzi sam związek, jak i opiekę nad córką Kulturą, bo nie zachowują się jak typowi rodzice. Oboje mają też na swoim koncie konflikty z prawem.

Przez cały czas związku potrafili obrzucać siebie banknotami, bawić się do rana czy obściskują na oczach fotoreporterów. Jednak tego już nie zobaczymy nigdy.

Cardi B złożyła pozew o rozwód. Na nic się zdały prośby o wycofanie go i przeprosiny Offseta. Nie pomogły drogie torebki i róże.

Zobacz także: Królowa nie zobaczy szybko prawnuka. Harry i Meghan nie są skorzy do spotkań

Pojawiały się plotki o regularnych zdradach Offseta i o dziecku z inną kobietą. To jednak nie są prawdziwe przyczyny rozwodu. Cardi B przyznała, że nie zdradzał jej nigdy. Kobieta ma po prostu dość ciągłych kłótni i braku szczerości z jego strony.

Cardi B przyznała fanom, że nie będzie potrzebować rapera w życiu. "Za każdym razem, gdy ten facet zachowywał się jak świr i to trafiało do mediów, było mi przykro i płakałam, bo nie cierpię takich sytuacji. Tym razem nie mam zamiaru płakać. [...] Jest mi świetnie. Jest OK. Nie jestem zdołowana. Nie jestem zdruzgotana. Nie jestem zraniona" - stwierdziła na Instagramie.

Cardi B i Offset byli małżeństwem przez trzy lata.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić