Carlos Santana przeżył horror na własnym koncercie. Trafił do szpitala

147

Groźny moment na koncercie Carlosa Santany. Słynny muzyk właśnie śpiewał jeden ze swoich hitów, gdy poczuł, że coś jest nie w porządku. Nagle Santana, ku przerażeniu współpracowników i fanów, upadł na scenę.

Carlos Santana przeżył horror na własnym koncercie. Trafił do szpitala
Carlos Santana przeżył chwile grozy. Ten wypadek mógł skończyć się tragedią (Getty Images, 2022 Scott Legato)

Carlos Santana stracił przytomność. Miało to miejsce na koncercie w Pine Knob Music Theatre pod Detroit w stanie Michigan. Gwiazdor właśnie zaczął śpiewać swój hit "Joy", kiedy nagle - czując, że coś jest nie tak - usiadł na scenie. Chwilę potem osunął się na ziemię.

Carlos Santana stracił przytomność na koncercie. Co mu się stało?

Na pomoc muzykowi ruszyli współpracownicy, sprowadzono także sanitariuszy. Ponieważ wiele osób filmowało koncert przy użyciu telefonów, nagranie ze zdarzenia lotem błyskawicy obiegło internet.

Na szczęście Santana szybko odzyskał przytomność i jeszcze zanim został przewieziony do szpitala, pomachał ze sceny swoim przejętym fanom.

Jak informuje TMZ, rzecznik Carlosa Santany podał już przyczyny, dla których 75-letni gwiazdor stracił przytomność. Okazało się, że na zły stan i ostatecznie utratę przytomności Santany złożyły się takie czynniki, jak przegrzanie organizmu oraz odwodnienie. Rzecznik uspokaja jednak, że artysta znajduje się pod fachową opieką, a jego stan się poprawia.

Problemy zdrowotne Carlosa Santany

Według ustaleń portalu Deadline w ubiegłym roku Carlos Santana przeszedł operację serca. W dodatku zabieg miał nie być wcześniej zaplanowany, lecz doszło do niego z konieczności, kiedy stan zdrowia gwiazdora gwałtownie się pogorszył. Czuł się na tyle źle, że odwołał grudniowy występ.

Obecnie Carlos Santana był w trakcie trasy koncertowej z soulowo-funkowym zespołem Earth, Wind & Fire. Rozpoczęła się ona w czerwcu i miała zakończyć w sierpniu, jednak teraz stoi pod znakiem zapytania.

Zobacz także: Zobacz też: Krzysztof Krawczyk przeżył wiele lat ze swoją żoną. Była miłością jego życia
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić