o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KAS
|

Syn Krawczyka protestuje. Chcą wykupić prawa do nazwiska jego ojca!

64
Podziel się

Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala chcą nabyć prawa do posługiwania się imieniem i nazwiskiem zmarłego Krzysztofa Krawczyka. Nie spodobało się to jednak jego synowi, Krzysztofowi Krawczykowi juniorowi, którego prawniczka zgłosiła sprawę do Urzędu Patentowego.

Syn Krawczyka protestuje. Chcą wykupić prawa do nazwiska jego ojca!
Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala chcą uzyskać prawo do nazwiska Krzysztofa Krawczyka. Na zdjęciu syn gwiazdora, Krzysztof Krawczyk Jr. (AKPA)
bEJMBCbV

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła wszystkimi jego fanami. Od pewnego czasu ich oczy zwrócone są jednak w stronę żony i syna zmarłego artysty, którzy aktualnie toczą batalię sądową o spadek po muzyku. Zgodnie z testamentem spisanym przez wokalistę Ewa Krawczyk otrzymała ich wspólny dom, honoraria z ZAiKS-u i 85 proc. emerytury męża.

Na początku sierpnia wyszło na jaw, że wdowa po Krawczyku i jego menedżer, Andrzej Kosmala, walczą również o uzyskanie wspólnego prawa ochronnego na znak towarowy "Krzysztof Krawczyk". Oznaczałoby to, że syn zmarłego artysty nie mógłby więcej korzystać ze spuścizny po ojcu. Jak się można domyśleć, Krzysztof Krawczyk junior bardzo szybko wyraził sprzeciw, a głos w tej sprawie zabrała jego prawniczka, mec. Monika Kucwaj-Zarzycka.

bEJMBCbX
W mojej ocenie zgłoszenie tego znaku towarowego narusza prawa osobiste i majątkowe Krzysztofa Igora. Do czasu jego rozpoznania Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala nie uzyskają wspólnego prawa ochronnego na zgłoszony przez nich znak towarowy - powiedziała w rozmowie z "Faktem".
Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala podjęli kroki mające na celu uzyskanie wspólnego prawa ochronnego na znak towarowy słowny "Krzysztof Krawczyk" dla wskazanych przez nich siedmiu kategorii towarów i usług, tzw. klas klasyfikacji nicejskiej. Chodzi m.in. o towary w postaci muzyki utrwalonej na nośnikach, publikacje techniką druku (np. albumy, książki, plakaty), odzież, obuwie, nakrycia głowy. Wśród usług wskazać można usługi promocyjne, usługi w zakresie zarządzania działalnością artystyczną, organizowanie i obsługę koncertów - dodała pełnomocniczka.
bEJMBCcd

Kobieta twierdzi, że nawet gdyby doszło do zastrzeżenia nazwiska Krzysztofa Krawczyka w Urzędzie Patentowym, jego syn mógł grać utwory artysty na koncertach. Urzędnicy wspomnianej wcześniej instytucji mają czas do 5 września, by zdecydować, czy sprzeciw Krzysztofa Krawczyka juniora jest uzasadniony.

Zobacz także: Fani tłumnie odwiedzają grób Krawczyka. "Wielu ludzi go kochało"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJMBCcy
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(64)
babciA
3 dni temu
ZEBY PRAWDA NIE UJRZALA SWIATLA DZIENNEGO REPORTERZY SA NIEDOPUSZCZANI ! pOMOZCIE TYM OSOBOM ONI JUZ JEDNO PIEKLO PRZEZYLI W SWOIM KRAJU U NAS NIE MUSZA!!!!
babciA
3 dni temu
jak trzeba byc podlym by im nie pomoc zezwierzecenia????????????????????????????
Olaa
2 miesiące temu
Straszne. To jednak jest podła osoba.
bEJMBCcz
Sarah
2 miesiące temu
Zachłanność i próba zniszczenia syna artysty nie ma końca...😥
Polonia
2 miesiące temu
NIE PISZCIE O NIEJ - Całe życie innych kopała, niszczyła i nadal chce to robić. Chyba pora powiedzieć jej STOP! DZiękujemy....
gosc
2 miesiące temu
Czy testament jest wazny przy KKchorobie Syn nie byl przy pisaniu testamentu bo bala sę EWunia o milosc Krawczyka do SYNA
Fani
2 miesiące temu
EWA!!! przestań idz do lekarza daj juz spokój KK płacze w Niebie że nawet po śmierci wyżywasz się ! Skończ juz znęcać się całe zycie miał przerabane przez ciebie EWA Stop! przemocy nad KK przez ciebie odszedł bo nie był leczony tak jak powinien.Nawet nie miał pieniędzy na prywatne leczenie zabrałaś mu wszystko złamałaś mu życie rodzinne ,bo buntowałaś go przeciwko jego zonie Halinie że go zdradza cwaniaro .Daj mu spokój po śmierci Tam mu jest dobrze nic go nie boli i jest szczęśliwy bo ma przy Sobie zonę Halinę i Rodziców ,,,, EWA apeluje do ciebie bierz te pieniądze i zniknij nam z oczu !!! Nie wyzywaj się z Kosmalą na innych ,,,,,Wiem że sie cieszysz że KK odszedł i masz pole do popisuuuuu z Kosmalą Amen Karma Wraca i wróci ze dwojoną siłą,,,,,,,,
JKL
2 miesiące temu
Wdowa upubliczniła informację, że Krzysztof Krawczyk ciężko chorował. Ta informacja może być podstawą unieważnienia testamentu. W chwili jego podpisywania mógł nie być świadomy tego co robi. Inna sprawa, czy syn będzie chciał go podważać. Dziedziczyć połowę majątku i praw majątkowych albo jedną trzecią dostać w gotówce jako zachowek. Zachowek może być dla Niego korzystniejszy. Padające na forum stwierdzenia, że syn jest niegodny dziedziczenia, są kłamliwe. KK nie próbował wydziedziczyć syna.
kk8
2 miesiące temu
hm chyba ktoś go nakręca a to takie nic. Czemu wczesniej o nic sie nie starał !!!!!!!!!!!!
chris
2 miesiące temu
kim jest ten kosmala, niech zajmie się swoim testamentem. wyjątkowo mroczna postać
Ruda
2 miesiące temu
Pani Ewa ma go"""" do gadania to jest syn i po ojcu należy mu się spadek a ta pani jatszy w tej rodzinie od początku jeszcze jej mało wszystkiego
deeeg
2 miesiące temu
Syn niegodny dziedziczyć po ojcu.
Realtrolli
2 miesiące temu
Co to za chore prawo? Testament to powinna być rzecz święta. To ostatnia wola zmarłego. Po co w ogóle sporządzać testament skoro po śmierci i tak są cyrki?! tak jak zapisane i basta.
bEJMBCcr
Margot
2 miesiące temu
Krzysiek pewnie przewraca się w grobie z poczynań EwyiKosmali szok walka o kasę jak zwykle a taka miłość była wstyd
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić