Cichopek i Hakiel nie rozstaną się w zgodzie. Walka o wielką kasę

44

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel będą walczyć o pieniądze. Ten spór już się rozpoczął. Ze szczegółów, które przedstawia "Super Express", wynika, że para do tej pory miała małżeńską wspólnotę majątkową. - Nie ma wątpliwości, że na rozwodzie Marcin sporo straci - pisze tabloid.

Cichopek i Hakiel nie rozstaną się w zgodzie. Walka o wielką kasę
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel (akpa)

Gdy Cichopek i Hakiel brali ślub, tancerz prowadził już działalność gospodarczą. "Super Express" zauważa, że do niedawna zajmował się finansami małżonki. Wystawiał faktury za jej działalność artystyczną i reklamową.

Teraz pojawił się konflikt o pieniądze. Katarzyna Cichopek zamierza uzależnić się finansowo od męża. 2 kwietnia 2022 roku założyła własną działalność gospodarczą.

Rejestrując firmę o nazwie "Katarzyna Cichopek-Hakiel", przejęła zatem ponad 80 proc. tego, czym do tej pory zajmowała się firma męża, wszak nie ma wątpliwości, że celebrytka jest marką samą w sobie - podkreśla "SE".

Walka o kasę

Kasia Cichopek zadeklarowała rozdzielność majątkową. "Jeśli weźmie się pod uwagę, że zarobki celebrytki inkasowała firma tancerza, może okazać się, że choć ona przynosiła krocie do gospodarstwa domowego, prawnie to on je inkasował. Może to stanowić problem przy podziale majątku" - pisze "SE".

Walka może być bardzo zażarta, bo chodzi o niemałe pieniądze. Wspomniane źródło zauważa, że co prawda szkoły tańca Marcina Hakiela generują rocznie około 700 tys. zł zysku, ale Kasia Cichopek za samą pracę w "Pytaniu na śniadanie" zgarnia 360 tys. zł rocznie.

Do tego dochodzi około 200 tys. zł z "M jak miłość", a także ok. 100 tys. z teatru. Na uwadze trzeba mieć również przeszło 400 tys. zysków z płatnych reklam na Instagramie i z tytułu wynagrodzeń za prowadzenie imprez.

Zobacz także: Sandra Kubicka o rzekomym kryzysie w związku: "Jesteśmy ze sobą rok, i co teraz?"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić