aktualizacja 

Córka ją namówiła. Wiadomo, gdzie Agata Kulesza jedzie na wakacje

5

Marianna Figurska to córka Agaty Kuleszy i Marcina Figurskiego. Według medialnych doniesień, 25-latka ma jednak zdecydowanie lepsze relacje z mamą. Właśnie namówiła ją na wyjazd z Polski. Ojciec jest zazdrosny?

Córka ją namówiła. Wiadomo, gdzie Agata Kulesza jedzie na wakacje
Córka Agaty Kuleszy namówiła mamę na wyjazd z kraju. Były mąż aktorki zazdrosny? (AKPA)

Agata Kulesza była w związku z operatorem filmowym Marcinem Figurskim przez 14 lat. Para pobrała się w 2006 r., a po wyczerpującej batalii sądowej rozwiodła dwa lata temu. Od tej pory życie aktorki i jej rodziny bardzo się zmieniło.

Aktorka w ostatnich latach nie miała łatwego życia. W domu miało dochodzić do przemocy, zarówno fizycznej, ale też psychicznej. Według medialnych doniesień rodzina miała założoną Niebieską Kartę dla ofiar przemocy domowej.

Córka Agaty Kuleszy i Marcina Figurskiego jest już dorosła. Marianna Figurska ma 25 lat i jak mówi o niej mama, jest świadomą siebie i mądrą osobą. To dzięki niej gwiazda czuje się lepiej, ponieważ latorośl jest dla niej nieocenioną podporą.

Marianka jest wspaniałą dziewczyną. Świadomą siebie, mądrą osobą, która wybrała swoją drogę, sposób na życie. Jest moją podporą, motywacją i inspiracją - mówiła Kulesza w "Na żywo".

Marianna Figurska utrzymuje lepsze relacje z mamą niż z tatą, jak twierdzą media. Młoda kobieta ma mieć okazjonalny kontakt z ojcem, a ponadto ma do niego ogromny żal. Mężczyzna ma być zazdrosny o dobre relacje jedynej córki z mamą, jak twierdzi serwis "Pomponik".

Po burzliwym rozwodzie Agata Kulesza wreszcie dała namówić się na wspólny wyjazd. Marianna zachęciła mamę do wakacji w Tajlandii. Matka i córka mają wyłączyć telefony i odetchnąć bez ścianek, fotoreporterów i wspomnień o rozwodzie.

Zobacz także: "Sala samobójców. Hejter". Agata Kulesza: "Hejt bardzo się rozwinął, w bezsensowny i nieodpowiedzialny sposób"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić