Doda pokazała zdjęcie z wanny. Tak odpowiedziała na często padające pytanie

24

Doda uznała, że to dobra pora, by pokazać fanom, dlaczego nie pije alkoholu. Popularna piosenkarka wrzuciła do sieci zdjęcie w wannie, do którego załączyła wymowny podpis.

Doda pokazała zdjęcie z wanny. Tak odpowiedziała na często padające pytanie
Doda (AKPA, AKPA)

Doda nieustannie cieszy się sporą popularnością. Jej profil na Instagramie obserwuje przeszło 1,3 mln użytkowników! Wokalistka dba o to, by utrzymywać bieżący kontakt ze swoimi fanami - często publikuje nowe materiały.

Od jakiegoś czasu Doda bardzo o siebie dba. Stosuje dietę, odbywa treningi na siłowni, a poza tym postanowiła zrezygnować z używek.

Ostatnio piosenkarka wrzuciła do sieci zdjęcie z wanny. Przy okazji w bardzo oryginalny sposób objaśniła, dlaczego nie pije alkoholu.

Kiedy mnie pytają, dlaczego nie piję. Bo już nie starcza #winebath - napisała, pokazując jednocześnie, jak wylewa wino z kieliszka.

Doda skończyła z alkoholem. To jego zasługa

Doda już w 2019 roku poinformowała o tym, że rzuciła alkohol. Wówczas podkreślała, że wszystko za sprawą jej ówczesnego męża Emila Stępnia.

Przestałam pić alkohol dzięki temu, że mój mąż nie pije. Nigdy w życiu nie widziałam go wieczorem z piwkiem w ręku, oglądającego mecz, albo z drinkiem, żeby się zrelaksować. Nie chodzimy też na imprezy. Bardzo się z tego powodu cieszę. Nigdy nie byłam imprezowa. Gram dużo koncertów, więc wolę w domu wypocząć, a nie imprezować. Cieszę się, że znalazłam osobę, która prowadzi podobny tryb życia do mojego, czyli zdrowy tryb życia - mówiła "Super Expressowi".
Zobacz także: Bruce Willis kończy karierę. Rodzina poinformowała o chorobie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić