aktualizacja 

Kupiła nowy wózek. Cena? Lepiej usiądźcie

90

Dominika Gwit z mężem przygotowują się do powitania na świecie swojego pierwszego dziecka. Przyszła mama bardzo chętnie relacjonuje fanom, w jaki sposób szykuje się do narodzin pociechy. Właśnie kupiła drugi wózek. Okazuje się, że jest jeszcze on droższy niż pierwszy!

Kupiła nowy wózek. Cena? Lepiej usiądźcie
Dominika Gwit pochwaliła się zakupem jeszcze jednego wózka dla pociechy (AKPA, AKPA, Gałązka)

Podobnie jak wiele przyszłych matek, Dominika Gwit (po ślubie już Gwit-Dunaszewska) z wielką starannością przygotowuje wyprawkę. Aktorka zdążyła już zaprezentować internautom wózek dla malucha. Kilka tygodni później okazało się, że nie zamierza poprzestać na zakupie tylko jednego.

Dominika Gwit jest w ciąży. Aktorka kupiła drugi wózek

Dominika Gwit nie szczędzi pieniędzy na rzeczy dla – jak pieszczotliwie nazywa swoje nienarodzone dziecko – "dzidziorka". Dziennikarze "Plotka" ustalili, ile kosztował zakupiony przez nią niedawno wózek. Ludzie łapią się za głowy, poznając dokładną kwotę. To aż 3315 złotych!

Temat wózków bardzo was interesuje i zadajecie mi wiele pytań o to, jaki wózek wybrałam. Odpowiadam więc! Przywitam moje maleństwo z gwiazdą w mieście! – zachwalała nowy nabytek Dominika Gwit na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ponieważ Dominika Gwit oznaczyła materiał jako "współpracę reklamową", nie wiadomo, czy otrzymała wózek w prezencie, czy kupiła ze znaczną obniżką. "Dzidziorek" aktorki będzie podróżował po stolicy w modelu Inglesina Electa w kolorze Soho Blue. Nie wszyscy komentujący podzielali jednak entuzjazm gwiazdy, wyrażając obawy, że małe kółka będą grzęznąć w śniegu.

Małe kółka. Przy śniegu bardzo niepraktyczny.
Naszarpiesz się na śniegu przez te kółka.
Może w lecie się sprawdza, bo zimą troszkę śniegu i klapa.
Tak samo śliczny, jak niepraktyczny.
Proszę się nie martwić tym śniegiem. W Warszawie to szybciej dzidzia urośnie, niż spadnie tyle śniegu, żeby był kłopot z kółkami – komentowali filmik Dominiki Gwit użytkownicy Instagrama.

Jeśli ciąża Dominiki Gwit będzie przebiegała bez komplikacji, jej dziecko przyjdzie na świat już na początku 2023 roku. Aktorka nie ukrywała przed opinią publiczną, że bardzo pragną z mężem zostać rodzicami i długo się o to starali. Oby wszystko poszło jak najlepiej!

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić