Drożyzna uderza w "Nasz nowy dom". Czy to koniec programu?!

14

Drożyznę odczuwamy praktycznie na każdym kroku. Wysokie ceny uderzają również w program "Nasz nowy dom". Nad popularnym formatem zawisły ciemne chmury. Co na to prowadząca Katarzyna Dowbor?

Drożyzna uderza w "Nasz nowy dom". Czy to koniec programu?!
Katarzyna Dowbor (AKPA)

"Nasz nowy dom" ma spore grono fanów. Polacy chętnie śledzą rewolucje realizowane przez Katarzynę Dowbor i jej ekipę. Niejednokrotnie dokonywane przemiany są niezwykle spektakularne.

Program emitowany jest od 2013 roku. Na wiosnę zaplanowana została 18. edycja tej produkcji. Ze względu na wszechobecną drożyznę przyszłość chętnie oglądanego formatu stanęła pod znakiem zapytania.

Konieczne są cięcia. Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Super Expressem" postanowiła opowiedzieć nieco więcej na ten temat.

Niestety jest drogo, co nas bardzo martwi. Przez to możemy zrobić mniej rzeczy. Trzeba zamieniać projekty, bo wielu rzeczy w sklepach nie ma i musimy na nie czekać. Płyta OSB zdrożała o 300 procent, a tego produktu zużywamy bardzo dużo - spostrzegła.

Ważne słowa Katarzyny Dowbor. Chodzi o przyszłość programu

Dowbor miała zadeklarować, że format nie zniknie z anteny. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów programu "Nasz nowy dom".

Jednocześnie zaznaczyła jednak, że remonty nie będą już tak spektakularne. Warto mieć to na uwadze, by później się nie rozczarować.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić