BOB| 
aktualizacja 

Edyta Górniak zaskoczyła wyznaniem. "Dla nich nie jestem człowiekiem"

29

Edyta Górniak zaczyna tracić wiarę w to, że w Polsce znajdzie mężczyznę, z którym stworzy związek. Podczas ostatniej rozmowy z fanami znowu opowiedziała o swoich poprzednich związkach.

Edyta Górniak zaskoczyła wyznaniem. "Dla nich nie jestem człowiekiem"
Edyta Górniak straciła wiarę w nowy związek (ONS)

Coraz więcej fanów śledzi aktywność Edyty Górniak na Instagramie, bo słynna wokalistka nie przestaje zaskakiwać. Celebrytka wypowiada się na każdy temat, a najgłośniej było w momencie, gdy przedstawiała swoje teorie spiskowe na temat pandemii koronawirusa.

Edyta Górniak straciła nadzieję

Ostatnio jednak coraz więcej mówi o sobie. Niedawno zaskoczyła internautów wyznaniem o zdradzie, którą przeżyła w związku. Tym razem jeden z fanów zapytał ją o słabości i uzależnienie, a wtedy rozmowa zeszła na mężczyzn.

Miałam słabość, skłonność do kłamliwych facetów. Nie podchodzę do relacji z założeniem, że ktoś chce mnie zranić i oszukać. (...) Oczywiście jestem też podejrzliwa, nie jestem bardzo naiwną osobą, ale są ludzie, którzy potrafią bardzo mocno walczyć o nas. Są mężczyźni, którzy doskonale potrafią zaaranżować sytuację, dobrać słowa, mówić to, co my, kobiety, chcemy usłyszeć. Tworzą wirtualną rzeczywistość tak naprawdę - przyznała piosenkarka.
Zobacz także: Zygmunt Miłoszewski o Edycie Górniak: "To, co robi, to zdrada etosu zawodowego"

Na tym jednak się nie skończyło. Edyta Górniak przyznała, że już straciła nadzieję na to, że w Polsce znajdzie odpowiedniego partnera. Następnie wytłumaczyła, skąd tak smutny wniosek.

Jednego jestem pewna i to będzie bardzo smutne, co wam powiem. Ja nie jestem dla ludzi rzeczywista. Dla mężczyzn nie jestem rzeczywistą istotą, nie jestem człowiekiem. Po prostu nie mam prawa do człowieczeństwa w relacji partnerskiej. Nie mam praktycznie szans zaufać komukolwiek, będąc osobą publiczną tutaj w Polsce.

W tej chwili 48-latka jest singielką i na razie nie chce tego zmieniać. Z trzymaniem się postanowień bywa jednak u niej różnie. Wystarczy tylko przypomnieć, że niedawno zapowiadała zniknięcie z internetu, ale nic z tego nie wyszło.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić