aktualizacja 

Śmiszek z mocnym apelem do Górniak. "Aby nie była egoistką..."

6

Nie milkną echa kontrowersyjnych słów Edyty Górniak na temat koronawirusa w Polsce. Wokalistka została już skrytykowana przez wiele osób. Teraz do tego grona dołączył partner Roberta Biedronia i poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek.

Śmiszek z mocnym apelem do Górniak. "Aby nie była egoistką..."
Śmiszek dosadnie komentuje postawę Górniak (akpa)

O tym, co Edyta Górniak mówiła na Instagramie, wiedzą już chyba wszyscy. Sugerowała, że w szpitalach leżą statyści i wskazywała na różne teorie spiskowe związane z pandemią koronawirusa.

Później tłumaczyła w programie "Gość wydarzeń", że jej słowa wyjęto z kontekstu. Uważała również, że wygłoszone przez nią stanowiska zostały zmanipulowane przez media. Utrzymywała jednak swoje zdanie na temat szczepień. Przyznała, że jeżeli będą one obowiązkowe, to wówczas wyprowadzi się z Polski.

Krzysztof Śmiszek apeluje do Edyty Górniak

Teraz na słowa Edyty Górniak postanowił zareagować partner Roberta Biedronia. Krzysztof Śmiszek z Lewicy podczas rozmowy z "Super Expressem" absolutnie nie przebierał w słowach.

Jako osoba, która przeszła koronawirusa i nie była statystą, apeluję do pani Edyty Górniak, żeby zajęła się śpiewaniem. Komentowanie spraw medycznych niech zostawi specjalistom. I z chęcią spotkam się z nią na dobrą kawę i wytłumaczę, na czym polega bycie osobą, która przeszła koronawirusa - powiedział Śmiszek.

Na tym nie skończył. - Niech zajmie się śpiewaniem i umilaniem czasu tym, którzy dziś cierpią pod tlenem, leżą pod respiratorami, są odizolowani od rodziny i cierpią w samotności. To będzie najlepsza rzecz, jaka wyjdzie pani Górniak w kontekście pandemii. Apeluję do niej, żeby nie była egoistką i nie myślała tylko o sobie, bo niezaszczepienie się powoduje, że stajemy się zagrożeniem dla innych - dodawał.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić