BOB| 

El-Dursi ujawnia prawdę o ojcu jej dziecka. Nikt nie przypuszczał

11

Nie wszyscy wiedzą, że Klaudia El-Dursi pierwszego syna wychowywała samotnie. Jak dziś wyglądają jej relacje z byłym partnerem? Te słowa wszystkich mogą zaskoczyć.

El-Dursi ujawnia prawdę o ojcu jej dziecka. Nikt nie przypuszczał
Klaudia El Dursi samotnie wychowywała dziecko (AKPA)

Klaudia El-Dursi dziś jest wielką gwiazdą, ale początki kariery nie należały do łatwych. Modelka i prezenterka telewizyjna w młodym wieku została mamą. Pierwszego syna urodziła, gdy miała zaledwie 19 lat.

Klaudia El-Dursi o relacjach z ojcem starszego syna

Niedługo po narodzinach dziecka rozstała się z ówczesnym partnerem. Do tej pory niewiele mówiła o ojcu swojego starszego syna. Teraz przyszedł czas na szczere wyznania.

El-Dursi udzieliła wywiadu portalowi pomponik.pl. Opowiedziała w nim, jak dzisiaj wyglądają jej relację z byłym partnerem.

- Uwielbiamy się, kochamy się (…) musiało minąć kilka lat, żebyśmy dojrzeli do tego, pogodzili się z tą sytuacją, zaakceptowali siebie takimi, jakimi jesteśmy i teraz absolutnie się kochamy - zdradza.

Celebrytka obecnie jest w związku z Jackiem Leszczyńskim. To jednak nie stoi na przeszkodzie, aby często spotykać się z dawnym partnerem i jego aktualną kobietą.

- Nie wyobrażam sobie czasu wolnego, bez jego, bez jego partnerki. Każdy weekend niemalże spędzamy razem, każde święta, imprezy wyjścia - mówi El-Dursi.
Zobacz także: Iwona Węgrowska: "Jeśli złapię na kłamstwie, to koniec"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić