Ewa Kasprzyk i jej córka wyglądają bosko. Zdradziły, jak to osiągnęły

17

W ostatnim czasie Ewa Kasprzyk i Małgorzata Bernatowicz wyjątkowo skupiają na sobie uwagę. Powód? Zarówno aktorka, jak i jej córka niedawno przeszły metamorfozy. W końcu postanowiły ujawnić, co zrobiły, by osiągnąć cel.

Ewa Kasprzyk i jej córka wyglądają bosko. Zdradziły, jak to osiągnęły
Ewa Kasprzyk i Małgorzata Bernatowicz przeszły metamorfozy. Jak to osiągnęły? (AKPA, AKPA, Kurnikowski)

Ewy Kasprzyk nie trzeba nikomu przedstawiać – to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Córka gwiazdy poszła w jej ślady i również spróbowała szczęścia w show-biznesie. Jednak, zamiast grać w filmach, postanowiła występować na scenie jako piosenkarka.

Ewa Kasprzyk i Małgorzata Bernatowicz stosują dietę?

Portal Plotek podaje, że zarówno Ewa Kasprzyk, jak i Małgorzata Bernatowicz zdecydowały się przejść na dietę.

Obie panie miały zdecydować się na ten krok ze względu na zbliżające się lato – najwyraźniej chcą zaprezentować się na plaży z perfekcyjnymi sylwetkami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kasprzyk aspiruje na seks-coacha: "Jak ktoś nie znalazł punktu G, niech szuka"

W jaki sposób Ewa Kasprzyk i Małgorzata Bernatowicz dążą do wymarzonych sylwetek? Okazało się, że obie panie zdecydowały się "pomóc" naturze i oddały się w ręce specjalistów od medycyny estetycznej.

Ich wybór padł na zabieg wykonywany specjalną maszyną, dzięki której miały zbić tkankę tłuszczową z brzucha.

Zabiegi polegały na tym, żeby troszeczkę zrzucić z brzuszka, żeby troszeczkę się "wylaszczyć" przed latem. Ostatnio trochę sobie podjadłam w Hiszpanii, więc jest nad czym pracować. U mnie na efekty trzeba będzie chwileczkę poczekać – tłumaczyła Małgorzata Bernatowicz w rozmowie z "Super Expressem".
Zbiliśmy trochę tkanki tłuszczowej, która nie wiadomo skąd się wzięła. Zrobiłyśmy to, żeby dodać sobie dodatkowej pewności siebie, bo zbliża się lato. (...) Można się sfokusować na miejscach, które chcemy poprawić, np. brzuszek, boczek. Mnie ubyło już ponad dwa centymetry i mniej więcej dwa kilogramy, ale dopiero jestem na starcie – wtórowała córce Ewa Kasprzyk.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić