Fronczewski ma problemy zdrowotne. Musiał zrezygnować z roli

5

Znany i lubiany aktor Piotr Fronczewski od jakiegoś czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Musiał przez to nawet zawiesić zdjęcia do serialu "Leśniczówka". Kto mógłby zastąpić go w serialu?

Fronczewski ma problemy zdrowotne. Musiał zrezygnować z roli
Piotr Fronczewski (AKPA, AKPA)

Piotr Fronczewski to wybitny aktor, który w swoim dorobku artystycznym ma niemal 120 ról filmowych w serialach telewizyjnych i filmach fabularnych. Zagrał m.in. w "Rodzinie zastępczej", "Dniu świra", "Akademii Pana Kleksa", "Znachorze" i wielu wielu innych. Użyczał także swojego głosu bohaterom gier komputerowych oraz filmów animowanych.

Popularny aktor od długiego czasu zmaga się z problemami kardiologicznymi. Przeszedł nawet już kilka operacji. Przez swój stan zdrowia musiał zawiesić zdjęcia do serialu "Leśniczówka". Jak podaje gazeta "Życie na gorąco" bardzo prawdopodobne, że jego miejsce w serialu zajmie aktor znany głównie z serialu "Klan", Tomasz Stockinger.

Tomek poczuł się zaszczycony, że postawiono go w jednym rzędzie z Fronczewskim. Bardzo go ceni i nigdy nie krył, że chciałby grać takie role jak on. Wreszcie dostał taką możliwość! Zagranie roli stworzonej z myślą o Piotrze to dla niego ogromne wyzwanie i spełnienie wielkich marzeń - wyznała w "Życiu na gorąco" znajoma aktora.

Partnerka Stockingera nie wydaje się być jednak zachwycona nową propozycją ukochanego. Według niej "Leśniczówka" za niedługo spadnie z anteny, a przyjęcie tej oferty pracy może skutkować utratą roli w "Klanie". Co więcej, produkcja "Klanu" musi zgodzić się na przyjęcie roli w konkurencyjnym serialu.

Pani Katarzyna, z którą spotyka się już ponad rok, poradziła mu, by dobrze rozważył wszystkie za i przeciw. Stwierdziła ponoć, że nie warto rezygnować z pewnej pracy dla... przygody, zwłaszcza w jego wieku i bez pewności, że potrwa ona dłużej niż chwilę - informuje źródło "Życia na gorąco".
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspomina bal charytatywny Omeny Mensah: "To była symboliczna kwota"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić