Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Strajk Kobiet. Aktor "M jak miłość" nie wytrzymał. "Dzień waszej hańby"

159

Gwiazdor "M jak miłość" w dosadnych słowach podsumował zachowanie kiboli Legii Warszawa, którzy w piątek rzucili się na protestujące kobiety. "To, co się wydarzyło, przejdzie do historii jako dzień waszej hańby" - napisał Grzegorz Małecki.

Strajk Kobiet. Aktor "M jak miłość" nie wytrzymał. "Dzień waszej hańby"
(Twitter)

W piątek na ulice Warszawy wyszło mnóstwo osób. Wśród protestujących znaleźli się zarówno mieszkańcy stolicy, jak i przyjezdni. Wszyscy wspólnie manifestowali swój sprzeciw wobec kontrowersyjnej decyzji Trybunału Konstytucyjnego.

W trakcie strajku w Warszawie doszło do zamieszek. W kierunku protestujących kobiet ruszyli kibole Legii Warszawa. Świadkowie relacjonują, że rzucili się na strajkujące z racami i bejsbolami w rękach. Takim zachowaniem zbulwersowany jest Grzegorz Małecki, gwiazdor "M jak miłość".

To, co wydarzyło się wczoraj w Warszawie, przejdzie do historii jako dzień waszej hańby - pisał w sobotę na Facebooku Małecki.
Zaatakowaliście bezbronne kobiety. Uzbrojeni w pały, gaz i race wbiegliście w tłum i napier*** kogo popadnie. Zaatakowaliście matki, żony, siostry, narzeczone, dziewczyny, córki, koleżanki, znajome i nieznajome. Ich rodziny i dzieci. Zaatakowaliście nastolatki i staruszki. Zaatakowaliście kobiety walczące o swoją godność. Wasze pier***, na tych waszych kibicowskich forach, o tym jak bohatersko walczyliście wczoraj z niemiecką Antifą to, kur**, szczyt umysłowej aberracji - dodał.

Strajk Kobiet. "Po prostu bijecie kobiety"

W dalszej części wpisu Małecki używa równie mocnych słów. Twierdzi, że Antifa nawet nie wie o istnieniu kiboli Legii.

Wasze bredzenie o tym, że walczycie o tradycję, kościół i wartości nadaje się do psychiatryka - zaznacza. - Prawda o Was, frajerzy, jest inna. Bardzo prosta. Powtórzmy ją więc raz jeszcze, bo może nie dotarło: po prostu bijecie kobiety. I tyle. Nic więcej. Wasze mokre sny o zadymie z Antifą, niestety znowu się nie spełniły. Powtórzmy, tępaki, żebyście sobie to wdrukowali w te wasze łby: bijecie kobiety!!! A robicie to dlatego, że po prostu lubicie to robić. Bijecie kobiety, bo jesteście zakompleksionymi, tchórzliwymi gnojami - dodaje.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić