aktualizacja 

Hakiel poszedł do TVN. Oto co powiedział

99

Marcin Hakiel gościł w najnowszej odsłonie "Dzień dobry TVN", gdzie wcielił się w rolę eksperta. Były partner Katarzyny Cichopek opowiadał o tym, co można zrobić, gdy ktoś nie umie tańczyć, a zamierza uczestniczyć w imprezie sylwestrowej.

Hakiel poszedł do TVN. Oto co powiedział
Marcin Hakiel ("Dzień dobry TVN")

Marcin Hakiel w piątek odpowiadał na pytania prowadzących "Dzień dobry TVN". Tym razem nie poruszano jednak wątków dotyczących życia osobistego tancerza, a bardziej skupiono się na jego wiedzy.

Prowadzący chcieli dowiedzieć się, jak ma sobie poradzić ktoś, kto nie umie tańczyć, a zamierza wziąć udział w imprezie sylwestrowej. Hakiel zaproponował sylwestrowy kurs tańca "last minute". Podpowiedział, że warto zapoznać się z tańcem użytkowym czy disc-sambą. - A jeśli mój chłop mówi: "Nie, ja nie chcę się uczyć tańczyć, sama sobie idź na te tańce", to jak go przekonać? - dopytywała Małgorzata Ohme.

Często się śmiejemy na salach, że jest to "zasada nawleczonego". Partnerka idzie na salę i wlecze swojego partnera - wyjaśniał Hakiel.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karolina Malinowska o świecie modelingu: "Dziś liczy się liczba followersów"

Były partner Kasi Cichopek pokusił się o stwierdzenie, że kobiecy wdzięk na pewno tutaj zadziała i pomoże w osiągnięciu oczekiwanego efektu. Poza tym spostrzegał, że aktualnie coraz więcej par zauważa sens nauki tańca. Wszystko po to, by nie narazić się na śmieszność podczas imprezy.

Filip Chajzer: Jak złamać tego kija?

Gdy Małgorzata Ohme poruszyła kwestię odpowiedniego obuwia do tańca, wtrącić postanowił się Filip Chajzer. - Ja myślę, że but nie stanowi tutaj największego problemu, bardziej konstrukcja z żelbetu. Na przykład moja - mówił prowadzący. - Przecież ty dobrze tańczysz - zripostowała bez chwili zastanowienia Ohme.

Taki czuję się trochę usztywniony, wiesz. Jak złamać tego kija... w kręgosłupie? - dociekał Chajzer. - Często pomaga płynna odwaga, ale ja nie polecam, żeby z tym przesadzać - odparł z uśmiechem na twarzy Hakiel.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić