"Hotel Paradise". Tego nie spodziewał się nikt. Chodzi o Laurę i Kaspra

Laura i Kasper tworzą parę! Uczestnicy piątej edycji "Hotelu Paradise" nie kryją, że już podczas programu między nimi zaiskrzyło. Wobec tego uznali, że warto się związać i spróbować razem kroczyć przez życie.

Kasper i Laura Kasper i Laura
Źródło zdjęć: © Instagram

Podczas programu Laura tworzyła parę z Grzegorzem. W trakcie pobytu w Panamie uchodzili oni za zgrany duet. Po zakończeniu piątego sezonu "Hotelu Paradise" wyszło jednak na jaw, że finalistka show poczuła "miętę" do kogoś innego.

Chodzi o Kaspra. W programie też była z nim w parze, ale trwało to krótko. Nic nie wskazywało na to, że jest tutaj szansa na poważniejszą relację.

Rzeczywistość przyniosła jednak niespodziankę. Obecnie Laura i Kasper tworzą parę. W rozmowie z "Co za tydzień" opowiedzieli, jak narodziło się to uczucie. - Ja już otwarcie w programie mówiłem, że wtedy to była moja najlepsza para - powiedział Kasper. Laura tych słów nie traktowała poważnie.

Nie rozmawialiśmy o swoich uczuciach. A jak Kasper wrócił do programu, to hotel huczał o tym, że był tu taki Kasper, że miał tu zaje**stą relację, więc ja też trzymałam się na dystans - zaznaczyła kobieta.

"Hotel Paradise". Laura i Kasper to świeża para

Laura i Kasper ujawnili poza tym, że spotykają się od niedawna.

Jesteśmy świeżą parą. Najpierw chodzenie za rękę po Warszawie bez przypału. Musimy to zaliczyć, a potem będziemy myśleć. Na razie spędzamy weekendy u siebie, pomieszkujemy - wyjaśnili, cytowani przez "Co za tydzień".

Kobieta odniosła się też do relacji z Grzegorzem. Podkreśliła, że od początku to była tylko przyjaźń.

Gdzie największe wzrosty cen? "Drożeje właściwie wszystko"

Źródło artykułu: o2pl
Wybrane dla Ciebie