Jacek Borkowski spytał o szczepionkę na COVID-19. Mocna odpowiedź lekarza

409

Rodzina Jacka Borkowskiego przeżywa trudne chwile. 61-latek poinformował fanów, że trafił do szpitala, ponieważ ciężko przechodzi zarażenie koronawirusem. Przyznał, że odbył z lekarzem rozmowę na temat szczepionki. Jego reakcja zaskoczyła aktora.

Jacek Borkowski spytał o szczepionkę na COVID-19. Mocna odpowiedź lekarza
Jacek Borkowski choruje na COVID-19. Aktor planował przyjęcie szczepionki, jednak wcześniej zaraził się koronawirusem (Facebook, Jacek Borkowski)

Jacek Borkowski osobiście poinformował fanów o swoim stanie zdrowia. Aktor zamieścił na Facebooku zdjęcie, na którym ma aparat tlenowy. Poniżej zamieścił półżartobliwy wpis, gdzie przyznaje, że zachorował na COVID-19.

No i nie zdążyłem się zaszczepić... – napisał Jacek Borkowski na Facebooku.

Jacek Borkowski – koronawirus. Aktor o szczepionce na COVID-19

Według ustaleń portalu Pomponik, nastoletnimi dziećmi Jacka Borkowskiego – Madzią i Jackiem – opiekuje się Karolina Borkowska, starsza siostra. Sam aktor zdradził, że przeprowadził z lekarzem poważną rozmowę na temat szczepionki na COVID-19.

Zadzwoniłem do znajomego lekarza i zapytałem go wprost, co sądzi o szczepionkach – przyznał Jacek Borkowski (Pomponik).
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Lekarz, z którym rozmawiał Jacek Borkowski, postawił sprawę jasno. Zapewnił znajomego aktora, że rezygnacja z przyjęcia szczepionki na koronawirusa jest równoznaczna z powrotem do "średniowiecznych" metod leczenia. Borkowski przyznaje mu rację.

Powiedział mi wtedy, że można leczyć się metodami średniowiecznymi albo korzystać z tego, co daje nam nowoczesna medycyna. Więcej pytań już nie zadawałem – relacjonował Jacek Borkowski (Pomponik).

Pomponik podaje, że aktor czuje się na tyle dobrze, aby rodzina mogła odetchnąć z ulgą. Są dobrej myśli m.in. ze względu na rezygnację Jacka Borkowskiego z palenia papierosów.

"Czas najwyższy rzucić ten nałóg" – mówił nam, kiedy zaczynał życie bez papierosów – zdradziła Pomponikowi osoba z otoczenia Jacka Borkowskiego.
Zobacz także: Zobacz też: "Materiał z płodów w szczepionkach na COVID". Jest reakcja na słowa biskupów
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić