Andrzej Piaseczny ma problemy ze zdrowiem. Wciąż odczuwa skutki COVID-19

13

Andrzej Piaseczny ma za sobą spore problemy zdrowotne. Muzyk ciężko przechodził COVID-19. Skutki zakażenia koronawirusem odczuwa do dziś. Wyjawił, co dokładnie mu doskwiera.

Andrzej Piaseczny ma problemy ze zdrowiem. Wciąż odczuwa skutki COVID-19
Andrzej Piaseczny (Instagram)

Koronawirus mocno zaatakował Andrzeja Piasecznego. Muzyk miał tak poważne problemy, że aż potrzebował hospitalizacji - poddawano go m.in. tlenoterapii.

Na szczęście "Piasek" zwalczył chorobę. O tym, jak wygląda jego powrót do pełni sił opowiedział w programie "Siła Muzyki" w Radiu ZET.

Wiem, że niektórzy mają mi za złe, że wyzdrowiałem, jednak się uśmiecham. Życzę wszystkim, którzy nie tylko przechodzili chorobę, ale w ogóle wszystkim, żeby się uśmiechali, bo to jest najpiękniejszy objaw, że żyjemy - mówił Piaseczny.

Wydolność daje się we znaki

Artysta cieszy się życiem, mimo tego, że odczuwa pewne skutki COVID-19.

Mam konsekwencje natury wydolnościowej, ale mogę wziąć oddech, mogę zrobić wydech. W przyszłym tygodniu idę na ćwiczenia wokalne, które musiałem zaniedbać. Oczywiście tylko na pół godziny lub godzinę, a nie trzy - tak, jak robiłem to podczas nagrań płyty. Wracam do życia. To jest genialne i to jest najpiękniejszy powód, żeby się uśmiechać - podkreślił muzyk.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić