aktualizacja 

Jackowski ma złe wieści dla Polaków. Mówi, co stanie się pod koniec lata

458

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją nową wizją przyszłości. Nie jest ona kolorowa. Najpopularniejszy polski jasnowidz przewiduje, że polski rząd czekają ciężkie czasy. Jego zdaniem już wkrótce wydarzy się coś złego i skandalicznego. - To może być znacznie większa afera niż jakiekolwiek afery, jakie były w Polsce - powiedział w jednym ze swoich ostatnich filmów.

Jackowski ma złe wieści dla Polaków. Mówi, co stanie się pod koniec lata
Jackowski przewiduje problemy w polskim rządzie (YouTube)

Krzysztof Jackowski cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Jasnowidz zasłynął ze współpracy z polską policją i udziału w programie telewizyjnym Eksperyment. Wiele osób wierzy w prawdziwość jego wizji i zwraca się do niego ze swoimi problemami.

Profeta prowadzi kanał na YouTubie, który obserwuje już ponad 270 tys. użytkowników. Jackowski regularnie udostępnia filmy, w których opowiada o swoich najnowszych przeczuciach. W ostatnich nagraniach odnosił się głównie do sytuacji w Ukrainie, jednak teraz miał wizję dotyczącą Polski.

Kłopoty w rządzie?

Niestety, nie było to optymistyczne widzenie. Wróżbita wyczuł kłopoty w... polskim rządzie. Według Jackowskiego w okolicach końca lata lub na początku jesieni partia rządząca wpadnie w swego rodzaju tarapaty, które poprzedzi okres pozornego spokoju.

W dalszej części wideo Jackowski nieco sprecyzował swoją wizję. Jasnowidz wieszczy, że ktoś z rządu lub z rządem powiązany będzie o coś "oskarżany". Jego zdaniem może dojść nawet do poważnego skandalu.

Widzę dwóch polityków, bardziej opozycyjnych, którzy będą bardzo poważnie próbowali o coś oskarżyć albo jakąś osobę z rządu ważną, albo osoby z rządu. Będą to oskarżenia dość poważne, być może czymś poparte. Wyjdzie bardzo wielka afera, w której będzie do czynienia z Polską, z rządem lub z osobami, osobą z rządu - wyjaśnił Jackowski na wideo.

Wróżbita stwierdził, że sytuacja będzie na tyle poważna, że w jej wyniku mogą zostać zamknięte ważne instytucje państwowe. - To może mieć związek z tą aferą - to może być znacznie większa afera niż jakiekolwiek afery, jakie były w Polsce – przeczuwa jasnowidz.

Będziemy wzywani wręcz do anarchii. Dwóch polityków kojarzy mi się, którzy zaczną coś mówić, ujawniać i to będzie aż jak trzęsienie ziemi w rządzie - powiedział Jackowski.
Rząd PiSu stoi przed nie lada kłopotami. To się stanie przez dwóch polityków, którzy będą mieli na to argumenty. (...) Tak by to wyglądało jakby... będzie wręcz żądanie, aby Unia Europejska toczyła w tym kierunku śledztwo. Nie wiem, czy tak się stanie, ale to będzie takiego kalibru afera - dodał ponuro wróżbita.
Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić