Jak ona to zrobiła?! Tyle zarobiła Joanna Krupa w trzy miesiące

22

Joanna Krupa na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Zarabia jednak w Polsce. Ostatnio w zaledwie kilka tygodni zgarnęła fortunę - na jej konto wpłynęły aż dwa miliony złotych! "Super Express" wyjaśnia, jak to zrobiła.

Jak ona to zrobiła?! Tyle zarobiła Joanna Krupa w trzy miesiące
Joanna Krupa (AKPA, AKPA)

Stany Zjednoczone, podobnie jak inne kraje, przeżywają kryzys. Spadek wartości dolara doprowadził do tego, że Joanna Krupa musi zaciskać pasa. Zwracała na to uwagę w jednym z ostatnich wywiadów.

W Stanach też inflacja jest masakryczna. Benzyna też jest bardzo droga. Odkąd jeżdżę autem, nie była taka droga. Jak przyjeżdżam ze Stanów, to tutaj i tak jest taniej. Nieruchomości też poszły w górę. Nie wydaję pieniędzy na markowe ciuchy - mówiła Pudelkowi.

Na co dzień Krupa skupia się na życiu rodzinnym i opiece nad córeczką Ashą. W Los Angeles ma zatem względny spokój. Z obowiązkami zawodowymi mierzy się natomiast wtedy, gdy przyjeżdża do Polski. Kiedy tylko powraca do rodzimego kraju, chce wywieźć z niego jak najwięcej pieniędzy.

Podczas ostatniego pobytu w Polsce wzięła udział w nagrywaniu kolejnego sezonu "Top Model". Poza tym zrealizowała kilka umów reklamowych. Promowała między innymi popularną platformę sprzedażową, makarony, sieć komórkową i markę bieliźnianą.

Za każdą z reklam Krupa mogła zażyczyć sobie od 300 do 500 tys. zł. Pełno jej też na Instagramie. A tam za jeden post dostaje kilkanaście tysięcy złotych - pisze "Super Express".

Ile Joanna Krupa zarabia w "Top Model"?

Oczywiście kolejny sezon "Top Model" również zagwarantował jej niemałe przychody. Za bycie jurorką i prowadzącą po raz kolejny zgarnęła potężne środki.

"SE" twierdzi, że dostała około 500 tysięcy złotych! Gdy wszystko do siebie dodamy, wychodzi na to, że w zaledwie trzy miesiące zarobiła ponad 2 miliony złotych. To kwota, której wielu przeciętnych Polaków nawet nie potrafi sobie wyobrazić...

Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić