Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. MOS
|

Jakimowicz uderzył w Manna. "Wystarczy, że od żłoba odsunie się takiego Wojtusia"

123
Podziel się:

Prezenter TVP Info poczuł się urażony komentarzem Wojciecha Manna na temat swojego pracodawcy. Jarosław Jakimowicz znów nie gryzł się w język. Zobaczcie, co opublikował na Instagramie.

Jakimowicz uderzył w Manna. "Wystarczy, że od żłoba odsunie się takiego Wojtusia"
Jarosław Jakimowicz ostro zareagował na wpis Wojciecha Manna (AKPA)

Jarosław Jakimowicz od kilku lat jest twarzą TVP. Choć wielu widzów oraz komentatorów zarzuca mu niewłaściwe zachowanie i zbyt ostre komentarze, nie wygląda na to, aby miał rozstać się z Telewizją Polską.

Gwiazdor zawsze ostro reaguje na krytykę swojego pracodawcy. Dlatego nie mógł darować sobie komentarza do słów Wojciecha Manna po ostatnim festiwalu w Opolu. W trakcie imprezy wspominano program "Szansa na sukces", ale nie mówiono ani o Mannie, ani o pomysłodawczyni show Elżbiecie Skrętkowskiej.

Chciałbym bardzo otwarcie i jasno powiedzieć, że jest to kolejny i zupełnie mnie niezaskakujący przykład chamstwa Telewizji Polskiej. Takim krokiem telewizja znów niszczy sobie opinię. Nawet za komuny takiego chamstwa nie było [...]. To, co w tej chwili robią ci, którzy dorwali się do władzy, to schlebianie najniższym gustom, obniżanie, gdzie się da, i wycinanie tych, którzy są za trudni, bo mają ambicje zrobić coś lepiej - napisał Wojciech Mann na Facebooku.
Zobacz także: Te programy kochała Polska. Zniknęły z anteny TVP

Jarosław Jakimowicz zareagował na słowa Wojciecha Manna w swoim stylu. Obraził dziennikarza i umniejszył jego dorobkowi, twierdząc, że był człowiekiem poprzedniego ustroju.

Pan Mann to wie, jak to było za komuny, bo to lata jego świetności. Pływał jak rybka Nemo w tej wodzie, robiąc karierę w TVP i radio. Myślicie, że każdy mógł? Jakoś nie pamiętam jego komentarzy i krytyki. Jak była, to taka nadająca się do TVP, żeby było, że krytyka w PRL jest. Wystarczy, że od żłoba odsunie się takiego Wojtusia czy innego Orłosia, a z wróbla robi się sokół. Bohater, jeden z drugim - skomentował na Instagramie Jarosław Jakimowicz.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(123)
matka
2 dni temu
mamy zero w rzadzie-ale ten pajac to nawet przebija ziobre i kowalskiego ze swoja pustka w glowie-jakimowicz-mniej niz zero
Pol
2 dni temu
Panie Jarku! Złote słowa!!
Kot
3 dni temu
Jaruś ty ośle tu Pani Mannowi możesz buty czyścic
Brygida
3 dni temu
Za komuny Jarosław i Lech Kaczyńscy zagrali w filmie "o dwóch takich, co ukradli księżyc". To wiele mówi....
inż. Bolec
3 dni temu
Jakimowicz - twarz skupu katalizatorów. Jak się pozyskuje sporą część katalizatorów? Czy nie jest to przypadkiem kradzież? Na pewno te katalizatory, które trafiały do tamtego skupu wszystkie co do jednego były uzyskane w legalny sposób. Gdybym dał sobie rękę za to obciąć ... to teraz nie miałbym ręki.
emeryt
4 dni temu
Mann jest i będzie legendą. Jakimowicza nikt nie będzie pamiętał.
Rp8
4 dni temu
Mann jest the best a Jakimowicz NIE!!!
siek
4 dni temu
Dobrze powiedział !
Refleksja
4 dni temu
O Jarku można zanucić refren piosenki " Mniej niż zero". Tyle w temacie .
123
4 dni temu
Wkrótce ten cham Jakimowicz zostanie oderwany od koryta
teściowa
5 dni temu
BRAWO JAKIMOWICZ !!!
Ewelinka
5 dni temu
@GOść: Drogo Gościu, po pierwsze dobrze byłoby zmienić gimnazjum z Karmelitanek na świeckie, bo Pan JLB skutecznie uzupełniłby luki z wiedzy powszechnej. A jeśli - nie daj Bóg - jesteś już studentem uczelni o. Rydzyka lub KUL, to czym prędzej chłopie rejteruj z miejsca wypadku i tego partykularza, bo skończyć jak Janusze, w stylu Czarnka i innych "uczonych" znanych polskich katabasów. I wtedy wiedziałby JLB, że w przeciwieństwie do tzw. dzisiejszych czasów, w PRL nie było żadnej alternatywy (!), więc nie można było wybierać, nie można było przejść do jakiejś opozycyjnej stacji, bo takoweż nie istniały (były dwa komunistyczne programy). W tamtych latach prężna i mądra opozycja medialna pracowała tak, jak się naówczas dało działać, trochę insidersko (czyli wewnątrz struktur), trochę w sposób inkluzywny, ale tak, czy owak, zawsze pozostając pod kuratelom decydentów PRL'owskich. Bo NIE BYŁO WYBORU - niedouczone prawaki !!! I bardzo wiele udawało się w ten sposób zwojować ! Bardzo wiele ! Ci ludzie, jak m.in. - opluwany przez różnych dzisiejszych karłów - Wojciech Mann et consortes, zrobili w swoim kółku, w którym mogli działać, więcej niż wielu papkinów, zgrywających katona i dekowników, próbujących dzisiaj budować sobie pomniki na trupach prawdziwych bohaterów. Takich przebudzonych współczesnych harcerzy zawsze określało się hienami cmentarnymi, budującymi swoje fałszywe bohaterstwo i posągi na tych, którzy już nie mogą się bronić i świadczyć prawdę. Stąd m.in skandaliczna indoktrynacja tej spanikowane władzy i wtłaczanie siłą do świadomości uczących się młodzieży wyimaginowani bohaterów, którzy nigdy o bohaterstwo się nawet nie otarli. Największe mendy, oportuniści, arywiści, którzy dziś rozpie ..., to, o co niegdyś faktyczni bohaterzy walczyli. No, ale skąd o tym troglodycki kato-prawak ma wiedzieć, z dmuchanym ołtarzem w plecaku i książką z HITu !? No skąd !? Skoro nie dość, że geny nieprężne, to predylekcje do ćpania cepowatej propagandy na sterydach niepohamowane, bo przecież taka prosta to "prawda" i dychotomiczna ! Tak banalnie do ogarnięcia !
ĢÓść
5 dni temu
Pan Man powinien zanierać głos w sprawach diety i znałby się tak samo jak na polityce .
GOść
5 dni temu
BYLA jedna TV jedno radio na 3 kanałachi jedna opcja komuna a Wojtki były ich gwiazdami i wszystko w temacie za głębokiej komuny mieli kase lokum i auta o ktorych można było pomarzyć . Takich opiniotworczych dupków jest więcej chcą demokracji ale tylko dla siebie .Reszta społeczeństwa się nie liczy .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić