"Jeden z dziesięciu" zniknie z anteny? Tadeusz Sznuk zabrał głos

34

Pojawiały się pogłoski, że nowy rząd doprowadzi do tego, że program "Jeden z dziesięciu" zniknie z anteny. Czy rzeczywiście jest takie ryzyko? Głos w tej sprawie zabrał prowadzący Tadeusz Sznuk.

"Jeden z dziesięciu" zniknie z anteny? Tadeusz Sznuk zabrał głos
Tadeusz Sznuk (TVP)

"Jeden z dziesięciu" jest programem, który niewątpliwie cieszy się dużą popularnością. Czy jego przyszłość jest zagrożona w obliczu zmian na szczycie układanki politycznej?

Usunięcie "Jeden z dziesięciu" z ramówki TVP byłoby ogromnym ciosem dla fanów tej produkcji. Spekulacje na temat takiej możliwości pojawiły się wtedy, gdy powstał nowy rząd pod dowództwem Donalda Tuska. To poskutkowało natomiast zmianami w telewizji publicznej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Z którym politykiem Polacy chcieliby spędzić święta?

Sam Sznuk przekazał "Faktowi", że nie śledzi zmian w TVP i nie ma o niej zdania. Jednocześnie otwarcie wyznał, że nieszczególnie obawia się zwolnienia. W rzeczywistości bowiem nie jest pracownikiem Telewizji Polskiej.

Ja mam umowę z firmą Euromedia, a nie z telewizją, także nie wiem - mówił w rozmowie z tabloidem.

Tadeusz Sznuk uspokoił fanów

Tadeusz Sznuk przekazał jednocześnie, że niebawem ruszają nagrania nowych odcinków. Wyznał, że nie sądzi, by program "Jeden z dziesięciu" stał się ofiarą zmian.

To, co jest pokazywane w tej chwili w telewizji, to są powtórki, ale one są niezależnie od wydarzeń, były planowane. To taki sezon powtórek. My już mamy nagrania na odcinki następne, premierowe. Na razie najbliższa sesja nagrań jest w połowie stycznia. I nikt nam nie mówił, że coś ma się zmienić. Na razie jest bez zmian. Nie sądzę, żeby program pod tytułem "1 z 10" został zakwalifikowany przez którąkolwiek ze stron za niegodne miejsca na antenie - mówił "Faktowi".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić