aktualizacja 

Matthew Perry przed śmiercią diametralnie się zmienił. Spowodowała to jedna substancja

57

Matthew Perry przed śmiercią miał kompletnie zmienić swoje zachowanie. Stał się drażliwy, wredny i niemiły. Spowodowała to jedna z substancji, które zażywał przed śmiercią.

Matthew Perry przed śmiercią diametralnie się zmienił. Spowodowała to jedna substancja
Matthew Perry (AKPA)

Z raportu opublikowanego przez biuro lekarza sądowego w Los Angeles wynika, że we krwi Matthew Perry'ego wykryto obecność ketaminy. Jest to środek stosowany w leczeniu depresji i stanów lękowych. To właśnie ketamina była bezpośrednią przyczyną zgonu aktora.

Biorąc pod uwagę wysoki poziom ketaminy wykryty w jego pośmiertnych próbkach krwi, głównym skutkiem śmierci będzie zarówno nadmierne pobudzenie układu krążenia, jak i depresja oddechowa - stwierdzono w raporcie cytowanym przez CNN.

W raporcie podkreślono, że Perry "stosował terapię z wykorzystaniem ketaminy z powodu depresji i stanów lękowych". Ketamina jest stosowana w chirurgii jako środek znieczulający, ale często zażywa się ją jako narkotyk rekreacyjny, ponieważ może powodować krótkotrwałe halucynacje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Mój wizerunek jest niewygodny dla wielu instytucji, radiostacji". Szpak o nieobecności jego piosenek w radiach

Jak wynika z protokołu, aktor otrzymywał także zastrzyki testosteronu. Jedna ze współpracowniczek aktora powiedziała, że terapia hormonalna zmieniła charakter Perry'ego, który na kilka tygodni przed śmiercią stał się "wredny i niemiły". Był jednak o wiele szczęśliwszy i w lepszej kondycji psychicznej.

Rozmawiała z [Perrym] kilka dni wcześniej i wydawał się w porządku. Był w dobrym nastroju. [Perry] dostawał też zastrzyki testosteronu, co jej zdaniem powodowało, że przez ostatnie kilka tygodni był "wredny i niemiły" - cytuje NY Post.

Nie jest jasne, dlaczego Perry brał zastrzyki z testosteronu. Mogło mieć to na celu równoważnie leku na odchudzanie, który stosował aktor. Specyfik był wykonany na bazie estrogenu.

Ketamina i testosteron nie były jedynymi substancjami w ciele aktora. Perry przed śmiercią brał także kilka innych lekarstw i witamin. W raporcie z sekcji zwłok podkreślono jednak, że nie były to narkotyki.

Perry przed śmiercią nie pił także alkoholu, ale bardzo dużo palił. Przed śmiercią miał rzucić tradycyjne papierosy na rzecz e-papierosów i lizaków nikotynowych.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić