Joanna Opozda znów spędzała z nim czas. Łączy ich coś więcej?

2

Joanna Opozda układa sobie życie na nowo po tym, jak rozstała się z Antkiem Królikowskim. Oficjalne informacje wskazują na to, że pozostaje singielką. Do myślenia daje jednak to, że coraz częściej towarzyszy jej znany raper.

Joanna Opozda znów spędzała z nim czas. Łączy ich coś więcej?
Joanna Opozda (Licencjodawca, AKPA)

Joanna Opozda ma za sobą sporo perturbacji. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście głośne rozstanie z Antkiem Królikowskim. Małżeństwo tej pary rozpadło się bardzo szybko i teraz oboje układają sobie życie na nowo.

Między celebrytami leciały iskry. Królikowski otwarcie wyznał, że żałuje decyzji o ślubie z Opozdą. Aktorka nie przeszła obojętnie obok tych słów. - Jeśli chodzi o tego człowieka, nic mnie chyba nie zdziwi. Ale nie będę się wypowiadać na jego temat, bo to jest ojciec mojego dziecka - powiedziała Wirtualnej Polsce.

Zobacz także: Miała 7 lat i myśli samobójcze. "Zaganiali mnie w kozi róg i bili"
Ja sobie radzę, bo po prostu muszę. Różnie bywa, ale staram się skupiać na pozytywach. Gdybym miała wejść w to, co się dzieje wokół mnie medialnie i żyć tym, gdybym się nie odcięła... Bo ja się odcięłam w pewnym momencie, uznałam, że szkoda życia. Ustaliłam sobie swoje priorytety, wiem, co jest w życiu ważne na tę chwilę i nie przejmuję się już bzdurami. Jak moje dziecko wylądowało w szpitalu, zdałam sobie sprawę, że to wszystko jest nieważne - zaznaczała natomiast w rozmowie z Pomponikiem.

Opozda dość szybko musiała wrócić do pracy. Chciała dłużej odpocząć od obowiązków zawodowych, jednak ostatecznie życie napisało taki scenariusz, że do powrotu doszło wręcz błyskawicznie. Aktorka jakoś musi sobie z tym poradzić.

Joanna Opozda znów widziana z tym raperem

Co jeszcze słychać u Joanny Opozdy? Na pewno uwagę przykuwa to, że po raz kolejny spędziła czas w towarzystwie popularnego rapera Malika Montany. Aktorka w ogóle się z tym nie kryła - wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym siedzi obok niego i m.in. swojej siostry.

Wcześniej Joasia była widziana z Malikiem w warszawskiej Hali Koszyki. Fani gwiazdy na pewno zastanawiają się, czy tę parę łączy coś więcej. Na razie trudno stwierdzić, jakie mają relacje.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić