Johnny Depp i Amber Heard. Rozwód tak głośny, że powstanie o nim film

3

Niekończąca się historia związku Johnnego Deppa i Amber Heard zostanie uwieczniona na filmie. Głośny rozwód ma zostać przedstawiony z perspektywy obu stron.

Johnny Depp i Amber Heard. Rozwód tak głośny, że powstanie o nim film
Amber Heard, Johnny Depp. (Instagram, AKPA)

Johnny Depp i Amber Heard tworzyli parę jak z obrazka. Niestety, jak to w życiu gwiazd bywa, małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Rozwód tej pary to zdecydowanie jedno z głośniejszych rozstań w Hollywood ostatnich lat.

Discovery+ ma opowiedzieć historię rozpadu związku Johnny'ego Deppa i Amber Heard z każdego punktu widzenia. Dokument ma składać się z dwóch części. Johnny ma opowiedzieć o tym, jak wyglądała walka z "notoryczną kłamczuchą, która zrobi wszystko, by chronić swój wizerunek". Amber opowie z kolei o rzekomej przemocy domowej, która ją spotkała. Głos zabiorą również prawnicy obu stron.

Poprzez taśmy, domowe nagrania wideo i wiadomości tekstowe pokazywane w sądzie, filmy te dają widzom rzadki i ważny wgląd w małżeństwo, które poszło tragicznie - powiedział producent wykonawczy Nick Hornby.

Johnny Depp i Amber Heard. Walka wciąż trwa

Johnny Depp walczy o udowodnienie swojej niewinności i utrzymuje, że nigdy nie skrzywdził byłej żony. Co więcej, wszczął proces w sprawie zniesławienia i wygląda na to, że ma duże szanse na wygraną. Pojawiły się podejrzenia, że Amber sfabrykowała zdjęcie rzekomo podbitych oczu.

Pojawiły się też inne doniesienia na temat aktorki. Szybko po finalizacji rozwodu zaczęła spotykać się z Elonem Muskiem. Znajomy Amber zeznał w sądzie, że para widywała się jeszcze zanim gwiazdorski związek trwał w najlepsze. Właściwie nie do końca para, bo czas w sypialni mieli spędzać we troje - w towarzystwie modelki Cary Delevingne.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić