"Już drugiego dnia chciałam wracać!". Blanka Lipińska gorzko wspomina Tulum

29

Blance Lipińskiej nie było w Tulum aż tak dobrze, jakby mogło się wydawać. Choć zamieszczała wiele zdjęć, na których uśmiechała się do aparatu, to teraz wyjazd do Meksyku wspomina w gorzkich słowach.

"Już drugiego dnia chciałam wracać!". Blanka Lipińska gorzko wspomina Tulum
Blanka Lipińska (Instagram)

Blanka Lipińska poleciała do Meksyku pod koniec lipca. Pisarka dołączyła więc do szeregu polskich gwiazd, które wybrały ten kierunek.

Wydawać by się mogło, że Lipińska wypoczywała w raju. Jej wspomnienia sugerują jednak zupełnie coś innego. W Meksyku wcale nie było tak, jakby sobie wymarzyła.

Uważam, że Tulum jest po prostu przereklamowane. I tyle. Miałam tam zostać dużo dłużej, ale już drugiego dnia chciałam wracać! Ale mówię: nie, nie, nie... Nie po to czekałaś na to tyle lat, żeby teraz wracać. Dasz radę! No i na pewno piękna była pełnia, takiego księżyca nie widziałam, to ognisko na plaży... I tak naprawdę to były dwa najfajniejsze dni, to wszystko. No ale wiecie, nie sugerujcie się moją opinią, bo opinia jest jak d*pa, każdy ma swoją. Więc jeżeli ktoś chce, niech jedzie, sprawdzi - wyznała Lipińska za pośrednictwem Instagrama.

"W ogóle nie jest warta tych pieniędzy"

Lipińska zdradziła, że w Meksyku trafiła na dobre jedzenie. Ceny ubrań zwalały ją jednak z nóg.

No przykro mi, ja się nasłuchałam o innym Tulum, a inne tam zobaczyłam. Pytacie, co kupiłam, bo w Tulum to takie ciuchy... Mhm, tak, możecie kupować te ciuchy, ale założycie je tylko tam i najbiedniej 200 dolarów zapłacicie za byle jaką narzutkę ze sznurków, która w ogóle nie jest warta tych pieniędzy - dodała wyraźnie rozżalona.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić