"Już mam dość tego gadania". Chodakowska reaguje na teksty o bezdzietności

42

Ewa Chodakowska jasno i wyraźnie podkreśla, że zdecydowała z mężem, że nie będą mieli dzieci. Internauci nie mogą jej tego odpuścić i serwują niewybredne komentarze.

"Już mam dość tego gadania". Chodakowska reaguje na teksty o bezdzietności
Ewa Chodakowska podkreśla, że nie chce mieć dzieci (AKPA, AKPA)

Ewa Chodakowska w wywiadach podkreśla, że nie chce mieć dzieci. "Dla mnie każda mama codziennie zdobywa Mount Everest, a ja nie jestem gotowa na taki heroizm i świadomie nie decyduję się na dzieci. (...) Chciałabym, żeby kobiety nie były oceniane za podjęcie takiej decyzji jak moja, bo przecież macierzyństwo to nie jest jedyna droga, jaką możemy wybrać" - mówiła w rozmowie dla "Party".

Trenerka, która jest wziętą bizneswoman, tworzy także od jakiegoś czasu pomysły na treningi dla dzieci, a jej firma przygotowała serię produktów dla maluchów. I to najwidoczniej przeszkadza części internautów, którzy ostro reagują na wpisy Chodakowskiej.

"Już mam dość tego gadania w kółko: 'Dzieci nie masz, a chcesz mi mówić, jak mam chować swoje?!!'".
Zobacz także: Zobacz: Ewa Chodakowska rozprawia się z hejtem i pytaniami o macierzyństwo

Chodakowska znów musi się tłumaczyć ze swojej decyzji, by nie mieć dzieci. "Kochane! Faktem jest, ze z moim mężem dzieci nie mamy i nie planujemy i nie będziemy za to przepraszać!!!" - napisała.

Wyjaśniła, dlaczego rozbudowała swój biznes o propozycje dla dzieci.

"Bo DZIECI to przyszłość nas wszystkich! Bez wyjątku... A nasze polskie dzieci tyją NAJSZYBCIEJ W EUROPIE. To nie żart! Wyszłam tym prognozom naprzeciw!".

Chodakowska zaznaczyła też:

"I żeby nie słuchać, ze zarabiam na tym projekcie, zainwestowaliśmy z moim mężem paręset tysięcy złotych - tak! stworzenie takiego materiału, to miesiące pracy całego zespołu, nad każdym ruchem, każdej z animowanych i trójwymiarowych postaci - i wypuściliśmy ten program ZUPEŁNIE ZA DARMO na moim kanale YOUTUBE".
Autor: MD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić