Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MD
|
aktualizacja

"Już mam dość tego gadania". Chodakowska reaguje na teksty o bezdzietności

22
Podziel się:

Ewa Chodakowska jasno i wyraźnie podkreśla, że zdecydowała z mężem, że nie będą mieli dzieci. Internauci nie mogą jej tego odpuścić i serwują niewybredne komentarze.

"Już mam dość tego gadania". Chodakowska reaguje na teksty o bezdzietności
Ewa Chodakowska podkreśla, że nie chce mieć dzieci (AKPA, AKPA)

Ewa Chodakowska w wywiadach podkreśla, że nie chce mieć dzieci. "Dla mnie każda mama codziennie zdobywa Mount Everest, a ja nie jestem gotowa na taki heroizm i świadomie nie decyduję się na dzieci. (...) Chciałabym, żeby kobiety nie były oceniane za podjęcie takiej decyzji jak moja, bo przecież macierzyństwo to nie jest jedyna droga, jaką możemy wybrać" - mówiła w rozmowie dla "Party".

Trenerka, która jest wziętą bizneswoman, tworzy także od jakiegoś czasu pomysły na treningi dla dzieci, a jej firma przygotowała serię produktów dla maluchów. I to najwidoczniej przeszkadza części internautów, którzy ostro reagują na wpisy Chodakowskiej.

"Już mam dość tego gadania w kółko: 'Dzieci nie masz, a chcesz mi mówić, jak mam chować swoje?!!'".
Zobacz także: Zobacz: Ewa Chodakowska rozprawia się z hejtem i pytaniami o macierzyństwo

Chodakowska znów musi się tłumaczyć ze swojej decyzji, by nie mieć dzieci. "Kochane! Faktem jest, ze z moim mężem dzieci nie mamy i nie planujemy i nie będziemy za to przepraszać!!!" - napisała.

Wyjaśniła, dlaczego rozbudowała swój biznes o propozycje dla dzieci.

"Bo DZIECI to przyszłość nas wszystkich! Bez wyjątku... A nasze polskie dzieci tyją NAJSZYBCIEJ W EUROPIE. To nie żart! Wyszłam tym prognozom naprzeciw!".

Chodakowska zaznaczyła też:

"I żeby nie słuchać, ze zarabiam na tym projekcie, zainwestowaliśmy z moim mężem paręset tysięcy złotych - tak! stworzenie takiego materiału, to miesiące pracy całego zespołu, nad każdym ruchem, każdej z animowanych i trójwymiarowych postaci - i wypuściliśmy ten program ZUPEŁNIE ZA DARMO na moim kanale YOUTUBE".
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
Troche wyrozu...
4 miesiące temu
To czy ma dzieci to Jej decyzja i uszanujmy to.Ma zachodzic w ciaze bo ktos ja za bezdzietnosc zhejtuje?absurd.Wazne ze to decyzja obojga malzonkow.
Bogata z dzie...
4 miesiące temu
Pewnie kiedyś będzie żałować. Ale to jej wybór.
Hipokrytka
4 miesiące temu
Jak Jej nie lubię rany
Patrycja
4 miesiące temu
Nie wiem, czy Pani Ewa ma świadomość, że decydując się nie miec dzieci jej ślub w świetle kosciola jest nieważnie zawarty. Jasno jest powiedziane ,że jeśli małżeństwo świadomie podejmuje decyzje o braku potomstwa , a nie z powodów zdrowotnych, taki sakrament małżeństwa jest nieważny. Wiec Pani Ewa, jako zadeklarowana katoliczka, powinna miec tego świadomość.
Kris Martin
4 miesiące temu
W nowym poście, ta Pani chwali się łazienką, A tu się żali że ludzie wchodzą z butami w jej życie. To tylko HIPOKRYZJA czy już SCHIZOFRENIA?
schympans
4 miesiące temu
To jest cena jaką sie płaci za bycie osobą publiczną. I to jest cena jaką się płaci żyjąc w Polsce "wychowanej i wyedukowanej" przez PIS i KK
Gruby
4 miesiące temu
A co to przymus jakiś? Nie każdy odczuwa taką potrzebę.Już się dziecioroby obrażają.Zwłaszcza że to obupulna decyzja...
i bardzo dobr...
4 miesiące temu
bo już wyobrażam sobie jakby wychowywała potomstwo!z sobą ma problem i to duży!rada -zbadać głowę!
mnie to zwisa
4 miesiące temu
co ta pani chce ze sobą robić!
Gość
4 miesiące temu
To jest wybór tej Pani. Lepiej tak niż dzieci mordowane i rzucane do kosza.
Hejter
4 miesiące temu
Chcę do chodagangu. Zapłacę milion rubli.
Mama
4 miesiące temu
A co się przejmujesz! Jako mama 6 łatki mogę tylko podziękować za materiał- jeszcze nie widziałam ale zobaczę. Znacznie bardziej szanuje osobę, która otwarcie mówi ze nie czuje ske w roli rodzica (i ma do tego pełne prawo)- niż ista matki które robią sobie dzieci żeby podrasować swoje ego. Albo później rozpaczają i wypominają dzieciom ze przez nie tule straciły- to jest dopiero horror - największy dla samego dziecka- niekochanego, niechcianego, przysłowiowe piąte koło u wozu.
Ewa.
4 miesiące temu
Ale co kogo obchodzi czy ktoś ma dzieci czy nie ma.
Xxx
4 miesiące temu
Jak zacznie mówić prawdę ze nie może mieć dzieci a nie ze nie chce to lidzie przestaną jej wrzucać
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić