aktualizacja 

Kochała go cała Polska. Oto jak dziś wygląda. Niesamowita zmiana

66

Kuba Jankiewicz miał zaledwie siedem lat, kiedy wystąpił w kultowym dziś filmie "Listy do M.". Podbił wówczas serca całej Polski. Obecnie ma już 20 lat, jednak nie zamierza rezygnować z tak pomyślnie rozpoczętej kariery aktorskiej. Nie poznalibyście go!

Kochała go cała Polska. Oto jak dziś wygląda. Niesamowita zmiana
Kuba Jankiewicz wcielił się w rolę Kostka, bohatera serii "Listy do M." (PAP, Tomasz Gzell)

Rola Kostka w świątecznej komedii nie była pierwszą, na której przyjęcie zdecydował się Kuba Jankiewicz. Jednocześnie to właśnie dzięki występie w "Listach do M." kariera 7-letniego wówczas aktora nabrała rumieńców.

Kuba Jankiewicz dziś. Tak wygląda dorosły Kostek z "Listów do M."

Nim Kuba Jankiewicz zagrał Kostka z "Listów do M.", miał już na koncie angaże do popularnych seriali "Chichot losu" oraz "Prosto w serce". Jednak to właśnie świąteczna produkcja okazała się dla niego przełomowa — powód? Na planie "Listów..." zrozumiał, kim chciałby stać się w przyszłości.

Aktorstwo to mój pomysł na życie, moje powołanie. Będę aktorem! — deklarował Kuba Jankiewicz w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Dziś Kuba Jankiewicz ma już 20 lat i — co nietrudno zauważyć — wyrósł na przystojnego młodego mężczyznę. Może również pochwalić się posiadaniem indeksu Akademii Teatralnej. Początkowo Jankiewicz próbował swoich sił na kierunku automatyka, robotyka i informatyka przemysłowa, zrezygnował jednak na rzecz studiowania aktorstwa.

To się teraz jakoś wszystko wyklarowało jednak w stronę aktorstwa — tłumaczył w rozmowie z magazynem "Co za Tydzień".
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak można się domyślać, do przystojnego aktora wzdychają całe tabuny. Sam Kuba Jankiewicz zdradza, że nie jest zajęty, a także — pozostaje otwarty na nowe znajomości. Taka deklaracja na pewno ucieszy wiele osób, które byłyby zainteresowane randkowaniem z przystojnym młodzieńcem.

Na randkowanie, jak się chce, zawsze znajdzie się czas, ale... moje serduszko nie jest zajęte, więc nie mam tego przyjemnego problemu — mówił Kuba Jankiewicz w jednym z wywiadów (Pomponik).
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Zobacz też: Dygant do Adamczyka: "W wąsach wyglądasz perwersyjnie!"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić