Kozidrak wraca do gry. Rusza w trasę. Zapłacisz tyle za jej koncert?

77

Beata Kozidrak wraca do pracy na pełnych obrotach po skandalu, jaki wywołał fakt, iż wsiadła za kółko pod wpływem alkoholu. Wokalistka zespołu Bajm właśnie ogłosiła trasę koncertową. Ruszy w Polskę i... nie tylko. Kozidrak zagra też dwa koncerty w USA. Ceny biletów nie każdemu przypadną do gustu.

Kozidrak wraca do gry. Rusza w trasę. Zapłacisz tyle za jej koncert?
Beata Kozidrak wraca do gry. Ogłosiła trasę koncertową. Zapłacisz tyle za jej koncert? (AKPA, AKPA)

Beata Kozidrak na początku września 2021 roku została zatrzymana przez policję za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Gwiazda wydmuchała ok. 2 promili. Naganne zachowanie wokalistki wstrząsnęło opinią publiczną. Po swoim wybryku, Kozidrak zniknęła na jakiś czas z mediów i internetu.

To, co zrobiłam, było karygodne i nie powinno się wydarzyć i mam tego świadomość. Jest mi przykro i wiem, że z tą świadomością będę musiała żyć przez długie lata - mówiła w sądzie.

Mimo przeprosin i przyznania się do winy, Beata Kozidrak straciła zaufanie wśród wielu fanów. Również sprawa w sądzie, podczas której gwiazda usłyszała wyrok, nie załagodziła społecznego napięcia związanego z pijackim rajdem Kozidrak.

Wokalistka Bajmu została uznana za winną. Warto przypomnieć, że sąd nałożył na nią m.in. karę grzywny w wysokości 50 tys. zł, świadczeniem w wysokości 20 tys. zł na rzecz funduszu postpenitencjarnego oraz pięć lat zakazu prowadzenia pojazdów. Prokuratura zapowiedziała odwołanie od decyzji sądu. Zdaniem prokuratury, wyrok jest zbyt łagodny.

Beata Kozidrak wraca do gry - ogłosiła trasę koncertową

Mimo wciąż nierozwiązanej sprawy sądowej, Beata Kozidrak postanowiła stanąć na nogi. Wokalistka wraca do gry. W lecie będzie pracowała na pełnych obrotach. Właśnie ogłosiła swoją trasę koncertową. Fani będą mogli zobaczyć ją na scenie wraz z zespołem Bajm.

Kozidrak jedzie w Polskę na letnią trasę koncertową. Wystąpi m.in. w Warszawie, Płocku, Sopocie, Opolu czy Gorzowie Wielkopolskim. Planowany jest również wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Beata Kozidrak wystąpi za oceanem śpiewając dla publiczności z Chicago i Nowego Jorku.

Ceny biletów na koncert Beaty Kozidrak nie każdemu przypadną do gustu. Wokalistka, która od lat występuje na scenie i uznawana jest za jedną z najdroższych polskich gwiazd, wyznała w sądzie, że zarabia jedynie 10 tys. złotych miesięcznie. Po letniej trasie, stan konta Kozidrak z pewnością się powiększy.

Koszt biletów na koncerty Bajm i Kozidrak w Polsce zaczyna się od 99 złotych. W niektórych miastach cena sięga nawet 159 złotych za miejsce. Dla jednych jest to wysoka cena, dla innych odpowiednia do okoliczności. Zapłacilibyście tyle za koncert Beaty Kozidrak?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Beata Kozidrak za wcześnie wróciła na scenę?
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić