Angelika Karpińska| 

Krzysztof Krawczyk walczy z COVID-19 w szpitalu. "Przeżywam męki" - mówi jego żona

20

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. Jego bliscy bardzo się o niego martwią. "Przeżywam męki" - wyznała żona piosenkarza, Ewa Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk walczy z COVID-19 w szpitalu. "Przeżywam męki" - mówi jego żona
Krzysztof Krawczyk z żoną Ewą (AKPA)

Kilka dni temu Krzysztof Krawczyk za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Muzyk trafił do szpitala i prosił swoich fanów o modlitwę.

Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie! Jak poczuję się lepiej, zaraz się odezwę! - napisał Krawczyk.

W jakim stanie jest Krzysztof Krawczyk?

Głos w sprawie stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka zabrała jego żona Ewa. "Mój mąż nawet nie leży pod respiratorem. Ma łagodną formę koronawirusa" - wyznała w rozmowie z portalem Plejada.

Żona piosenkarza powiedziała, że ona także miała robione testy na koronawirusa, które wykazały, że nie jest zakażona. Jednak bardzo martwi się o swojego męża i cierpi, ponieważ nie może go odwiedzać.

Jest mi ciężko, bo przez 40 lat byliśmy razem przez 24 godziny na dobę. Teraz nie mam męża obok siebie i jest to dla mnie dramat. Przeżywam męki, bo nawet nie mogę go odwiedzić w szpitalu. Wydaje mi się, że ja bardziej przeżywam jego chorobę. On ma w szpitalu opiekę, a ja zostałam sama i cały czas biję się z myślami - powiedziała Ewa Krawczyk.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk chory na COVID. Paradoks wyjaśniony

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić