Krzysztof Skiba zabrał ukochaną na ściankę. Czułościom nie było końca

73

Dla Krzysztofa Skiby rok 2023 zaczął się wyjątkowo pomyślnie. Powód? Muzyk spędził imprezę sylwestrową u boku swojej ukochanej – Karoliny Kempińskiej. Za każdym razem, kiedy pojawiają się publicznie, nie szczędzą sobie czułych gestów. Nawet na ściance!

Krzysztof Skiba zabrał ukochaną na ściankę. Czułościom nie było końca
U boku nowej partnerki Krzysztof Skiba przeżywa "drugą młodość" (AKPA, AKPA, Niemiec)

Przez lata Krzysztof Skiba pozostawał w związku z Renatą, lektorką łaciny i greki na Uniwersytecie Gdańskim. Doczekali się dwóch synów, Tymoteusza i Tytusa. Z czasem jednak uczucie małżonków się wypaliło, a oni sami – zdecydowali na separację.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska – widać, że są zakochani

Dziś Krzysztof Skiba znów jest szczęśliwie zakochany, a jego wybranka to Karolina Kempińska. Parę dzieli 26-letnia różnica wieku, jednak zgodnie deklarują, że zupełnie im to nie przeszkadza. Nic dziwnego, że muzyk postanowił powitać 2023 rok właśnie u boku nowej miłości.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska powitali nowy rok na Sylwestrze Polsatu w Chorzowie. Para nie znalazła się tam przypadkowo – Skiba znalazł się w gronie gwiazd, które zaproszono do zaśpiewania na imprezie. Modelka miała nawet możliwość obserwowania występu ukochanego zza kulis!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Górniak czeka na UFO. Skiba krótko to podsumował

Para postanowiła uczcić nadejście 2023 roku, pozując do wspólnych zdjęć. W tym celu wykorzystali ustawioną przez Polsat "ściankę". Zakochani podzielili się efektami sesji z użytkownikami Instagrama, przy okazji składając im życzenia.

Szczęśliwego Nowego Roku życzy Karolina i Krzyś – czytamy w opisie zdjęcia na Instagramie.

Karolina Kempińska to 32-letnia modelka. Jak podkreśliła w jednym z postów na Instagramie, uważa, że ją i muzyka połączyło prawdziwe przeznaczenie.

Jestem aktualnie w najlepszym związku w moim życiu, z osobą, w którą jestem wpatrzona jak w obrazek (i vice-versa), z którą mogę gadać i przytulać się godzinami. (…) A co to za różnica, jak dwie osoby idealnie się dogadują i są sobie przeznaczone? – podkreślała Karolina Kempińska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić