Kurdej-Szatan dzieli się swoim patentem. To może pomóc wielu osobom

16

Barbara Kurdej-Szatan nie stroni od trudnych tematów. Tym razem celebrytka postanowiła zdradzić, jak radzi sobie z negatywnymi emocjami. Podsunęła pomysł, który bez wątpienia może się przydać wielu osobom.

Kurdej-Szatan dzieli się swoim patentem. To może pomóc wielu osobom
Barbara Kurdej-Szatan (Instagram)

Barbara Kurdej-Szatan cieszy się niemałą popularnością. Rozpoznawalność przyniosła jej między innymi rola w serialu "M jak miłość", jak i również udział w reklamach sieci Play.

W tym roku Kurdej-Szatan prowadzi z Przemkiem Kossakowskim program pt. "Project Cupid". Jest to produkcja TTV, w której uczestniczą osoby z niepełnosprawnościami. Eksperci pomagają im w znalezieniu odpowiedniego kandydata czy kandydatki na randkę w ciemno.

Barbara Kurdej-Szatan dzieli się ważną radą

Ostatnio Kurdej-Szatan wrzuciła do sieci zdjęcia, na których pozuje u boku Przemka Kossakowskiego i Krystiana, jednego z bohaterów programu "Project Cupid".

Pod fotkami celebrytka wyznała, że z Krystianem przeżyła wspaniałe chwile. Jednocześnie podkreśliła, że wspominana produkcja jest "cudownym programem". Na tym jednak nie poprzestała - podzieliła się też swoim patentem na wyrzucanie emocji.

Jak wyrzucacie z siebie emocje? Dobrze sobie czasem pokrzyczeć w przestrzeń, w świat :) - napisała na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Natalia Kukulska: "Dotyka mnie okrutnie to, co przeżywają matki"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić