LAK| 

Lewandowska zapytana, czy jest w cieniu Roberta. Oto jej marzenie

7

- Będziemy mocno działali w biznesach, bo takie mamy plany, ale przede wszystkim po karierze Roberta, to będziemy chcieli odpocząć - powiedziała Anna Lewandowska w podcaście Radia 357 "Liderzy na Firmamencie".

Lewandowska zapytana, czy jest w cieniu Roberta. Oto jej marzenie
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski (GETTY, Stephane Cardinale - Corbis)

Anna Lewandowska w ostatnim czasie jest bardzo aktywna w mediach. Teraz udzieliła kolejnego wywiadu, w którym odsłoniła sporo kulisów na temat m.in. przyszłości swojej rodziny. Jak wiemy: Robert Lewandowski planuje zakończyć grę w Bayernie Monachium i przenieść się do Barcelony. Polak nie wyobraża sobie już dalszej gry dla niemieckiego klubu.

Ostatnie dni to wyraźne sygnały na to, że Anna Lewandowska jest zakochana w Hiszpanii. Żona Roberta Lewandowskiego przebywa obecnie w luksusowej willi na Majorce i jak widać bawi się tam znakomicie.

Czy jest w cieniu Roberta Lewandowskiego?

Anna Lewandowska w podcaście Radia 357 "Liderzy na Firmamencie" została zapytana o to, jak żyje się w cieniu gracza Bayernu Monachium. Odpowiedź była bardzo konkretna.

Wspaniale, nie mam poczucia dominacji Roberta. Ja sobie radzę. Swój świat znalazłam, w nim czuję się dobrze i działam. W nim jestem liderką - odpowiedziała Lewandowska.

Jakie są plany Lewandowskich na emeryturę? - brzmiało kolejne pytanie.

Myślę, że niedługo pojawi się ten moment, kiedy będziemy odliczać dni do zakończenia kariery Roberta i będziemy się z tego cieszyć. Będziemy wdzięczni za to, co się wydarzyło. Myślę, że oboje będziemy mocno działali w biznesach - przyznała.

Lewandowska zdradziła, że jej marzeniem jest... Los Angeles.

Zawsze marzyłam o Los Angeles, bo tam świat fitnessu jest mocny, zdrowego żywienia, ale zobaczymy, co pokaże czas. Ten rok będzie przełomowy - skomentowała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Piękna miss Euro wbiła szpilkę gwiazdorowi Szwecji
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić