Lipińska wygadała się o nowym partnerze. Te słowa zabolą Barona

13

Blanka Lipińska nie jest już singielką. Celebrytka trzyma ukochanego z dala od mediów. Tym razem postanowiła jednak co nieco opowiedzieć na temat swojej nowej relacji. Jej słowa są bardzo wymowne.

Lipińska wygadała się o nowym partnerze. Te słowa zabolą Barona
Blanka Lipińska (Instagram, Blanka Lipińska)

Blanka Lipińska to autorka cyklu bestsellerów "365 dni". Ten tytuł podbił serca Polaków i nie tylko. Książki Lipińskiej okazały się takim hitem, że aż zdecydowano się na ekranizację.

Jednocześnie wzrosła popularność Blanki. Wiele osób uważnie śledzi nie tylko jej karierę, ale również życie prywatne. Trzeba przyznać, że w sferze uczuciowej Lipińskiej dzieje się naprawdę dużo.

Jeszcze jakiś czas temu Blanka była w związku z Baronem. Wszystko wskazywało na to, że dobrali się wręcz idealnie. Ostatecznie jednak ten duet nie przetrwał próby czasu. Lipińska zupełnie niespodziewanie wydała oświadczenie o rozstaniu z Baronem.

Blanka Lipińska już nie jest sama

Blanka Lipińska do niedawna umiejętnie skrywała swój nowy związek. W końcu jednak wyszło na jaw, że obecnie spotyka się z Pawłem Baryłą. Kilka dni temu para zapozowała razem na ściance. Doszło do tego przy okazji premiery ostatniej części filmu "365 dni".

Mogę powiedzieć tylko tyle, że zdjęcie zostało udostępnione mediom… przez pomyłkę, gdyż zrobiono je jako pamiątkę do naszego prywatnego użytku - wyjaśniła Lipińska w rozmowie z Party.

Dwutygodnik chciał dowiedzieć się nieco więcej na temat nowej relacji Blanki. W związku z tym pisarka się otworzyła.

Wszystko, czego nie miał żaden inny mężczyzna przed nim! Nie zamierzam jednak rozmawiać ani o moim życiu uczuciowym, ani o moim partnerze. Niech wystarczy wam fakt, że u mnie wszystko super - zapewniła celebrytka kojarzona z serią "365 dni".

Szczególnie to pierwsze zdanie może zaboleć Barona. Lipińska wyraźnie dała do zrozumienia, że nie otrzymywała od niego wszystkiego, czego oczekiwała.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o podręczniku do HiT i słowach o dzieciach poczętych dzięki metodzie in-vitro: "To obrzydliwe"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić