aktualizacja 

Ludzie płaczą ze śmiechu. Zdjęcie Kołodziejczaka robi w sieci furorę

665

Michał Kołodziejczak, kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu, opublikował w serwisie X (do niedawna Twitter) kolaż zdjęć. Na jednej z fotografii widzimy lidera AgroUnii z szerokim uśmiechem, który ukazuje szereg jego śnieżnobiałych zębów. Z kolei drugie zdjęć przedstawia kultowego już osła z animacji "Shrek". Internauci popłakali się ze śmiechu - pod postem zostawili szereg wiadomości z roześmianą buźką, której ciekną łzy.

Ludzie płaczą ze śmiechu. Zdjęcie Kołodziejczaka robi w sieci furorę
Michał Kołodziejczak (YouTube)

Michał Kołodziejczak jako lider AgroUnii, walczącej o sprawy polskiego rolnictwa, przebojem wszedł do polskiej polityki.

Teraz 35-letni właściciel 20-hektarowego gospodarstwa w Orzeżynie pod Łodzią powalczy o miejsce w Sejmie. Wystartuje on z pierwszego miejsca na liście KO w Koninie.

Mam satysfakcję, że ludzie o różnych rodowodach, różnej drodze życia, o różnych poglądach, w tej najważniejszej sprawie, jeśli chodzi o Polskę, nasze serca i naszą uczciwość, nie wahaliśmy się ani chwili. My w tej batalii nie zmarnujemy ani jednego głosu - mówił Donald Tusk, gdy prezentował Kołodziejczaka jako kandydata swojej partii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: WP News wydanie 08.08, godzina 11:50

Mężczyzna znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi i działań. Na przykład niedawno z grupą osób wtargnął do gmachu Ministerstwa Rolnictwa i wykłócał się z wiceministrem Januszem Kowalskim. Nagranie z tego zdarzenia było hitem w internecie.

Z kolei w środę, 27 września, w mediach społecznościowych opublikował wideo, na którym widzimy, jak wchodzi do budynku TVP, a następnie przedstawia się ochroniarzowi przy wejściu do studia.

Jak się okazało, polityka nie było na liście, dlatego poproszono go o opuszczenie budynku stacji. Jednak lider AgroUnii tego nie zrobił, a za to skierował do ochroniarza pytanie: "Dlaczego zamykacie części społeczeństwu usta?". To samo pytanie chwilę później usłyszał minister kultury Piotr Gliński, który wchodził do studia.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Michał Kołodziejczak nie przestaje zaskakiwać. Jego nowy wpis furorę w internecie

W piątek, 29 września, Michał Kołodziejczak w sieci opublikował kolejny wpis. Jednak tym razem zawierał on zestawienie dwóch zdjęć.

Na pierwszych z nim widzimy lidera AgroUnii z szerokim uśmiechem na twarzy, który ukazuje szereg jego śnieżnobiałych zębów. Z kolei druga fotografia przedstawia kultowego już osła ze "Shreka".

Uśmiechu dla wszystkich! - napisał Michał Kołodziejczak w poście umieszczony w serwisie X (do niedawna Twitter).

Głos internautów

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Post do tej pory dotarł do blisko 25 tys. użytkowników platformy. Mało tego zgarnął ponad 2 tys. serduszek i prawie 200 komentarzy. Internauci zachwyceni byli dystansem polityka.

"Dystans do siebie! Duża rzecz! Pozdrawiam serdecznie! I przyznam, że nie doceniałam! Kibicuję!", "Dystans…lubię. Uśmiechu", "Lubię jak ktoś ma dystans do swojej osoby", "Przy takim dystansie do siebie nikt pana nie złamie", "Dobry as z Ciebie! Tak trzymać", "I taki dystans do siebie rozumiem", "Cudne jest to pana podejście do siebie", "Masz pan jaja. Wygramy" - pisali.

Pod wpisem pojawiło się też dużo komentarzy z buźka płacząca ze śmiechu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić