Małgorzata Rozenek-Majdan w majtkach wyśmiana w USA. Wstydliwa prawda wyszła na jaw

239

Zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan w majtkach obiegło Stany Zjednoczone. Jedna z topowych polskich gwiazd została głośno wyśmiana za granicą. Jej kłamstwo wyszło na jaw...

Małgorzata Rozenek-Majdan w majtkach wyśmiana w USA. Wstydliwa prawda wyszła na jaw
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. (AKPA)

Media już kilka razy zdążyły wytknąć Małgorzacie Rozenek-Majdan małe kłamstewka. Gwiazda ma słabość do Photoshopa i czasami poniesiona fantazją zarówno dosłownie, jak i w przenośni, zagina rzeczywistość.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jednak celebrytka, niezrażona krytyką, wciąż lubi "pomajstrować" przy swoich zdjęciach. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z wakacji, na którym widać ją w stroju kąpielowym. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie dłoń, którą Rozenek-Majdan trzyma na brzuchu. Nie sposób nie zauważyć, że jest nieco mniejsza, niż w rzeczywistości.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Amerykańska tiktokerka o nicku @residualdata, która słynie z obnażania przeróbek na zdjęciach gwiazd i influencerów, tym razem skupiła się na fotografii Małgorzaty Rozenek-Majdan. Polska celebrytka stała się przykładem tego, jak nie retuszować zdjęć.

Czy zauważyliście, że ta kobieta ma dziecięce ręce? Jej dłonie nie wyglądają tak w rzeczywistości, ale kiedy trzyma się za brzuch, to wydają się bardzo małe - mówi na nagraniu tiktokerka.

Pod nagraniem posypały się komentarze nie tylko Polaków, ale i Amerykanów.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
W Norwegii edytowanie sponsorowanych zdjęć jest nielegalne! Mam nadzieję, że w innych krajach wprowadzą podobne prawo! - pisze jedna z osób.
Ojeju, coś faktycznie poszło nie tak. Baby rączka haha - śmieje się inny użytkownik TikToka.
Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan o inwestycji w Tajlandii: "Takie inwestycje są miłe"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić