Martyna Wojciechowska opublikowała oświadczenie. Pisze o wielkim zaskoczeniu

12

W tym tygodniu wyszło na jaw, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie są już razem. Teraz słynna podróżniczka wydała oświadczenie, w którym odniosła się do rozstania z mężem.

Martyna Wojciechowska opublikowała oświadczenie. Pisze o wielkim zaskoczeniu
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski (akpa)

Małżeństwo Martyny Wojciechowskiej nie trwało zbyt długo. Razem z Przemysławem Kossakowskim stanęła na ślubnym kobiercu w październiku ubiegłego roku.

Szokujące informacje o rozstaniu pary podał w środę Pudelek. Teraz do tej sprawy odniosła się sama Martyna Wojciechowska, która opublikowała dość obszerne oświadczenie.

Jak wiecie, bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym, żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie - rozpoczęła.

Później napisała, że "po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi".

Trudny czas Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że przeżywa trudny okres.

Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju. Jeśli chcielibyście nas jakoś wesprzeć, to zachowajcie życzliwą ciszę - podsumowała Martyna.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić