Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Michał Szpak o zmianach w TVP i odejściu Holeckiej. Zdradza, czy rozważyłby powrót do "The Voice of Poland"

126

Michał Szpak w rozmowie z nami skomentował wynik tegorocznych wyborów parlamentarnych oraz zdradził, co sądzi o zmianach, do których dojdzie prawdopodobnie na przestrzeni najbliższych miesięcy w Telewizji Polskiej. Charyzmatyczny piosenkarz wyznał też, czy widzi swój powrót w charakterze trenera "The Voice of Poland". Zobaczcie nasz materiał wideo.

Michał Szpak o zmianach w TVP i odejściu Holeckiej. Zdradza, czy rozważyłby powrót do "The Voice of Poland"
Szpak o "The Voice of Poland" i przyszłych zmianach w TVP (FORUM, FiPAK / Forum)

Michał Szpak odwiedził studio Wirtualnej Polski w związku z promocją najnowszego albumu "Nadwiślański mrok", który na półki sklepowe trafił pod koniec listopada.

Artysta opowiedział nam, dlaczego na jego nowy krążek musieliśmy czekać aż kilka lat, dlaczego ostatnio rzucił się w wir imprez oraz zdradził, czy jest w nim jeszcze pragnienie posiadania ogromnego radiowego hitu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Michał Szpak o zmianach w TVP, odejściu Holeckiej i ewentualnym powrocie do "The Voice"

Nie mogliśmy nie zapytać Michała o bieżącą sytuację w kraju - chodzi tutaj oczywiście o wyniki wyborów parlamentarnych i konsekwencje, jakie po nich nadchodzą.

Byłem po prostu szczęśliwy i pamiętam, jak wstałem rano, poczułem się jakiś taki uwolniony, tak mi było lekko na sercu i miałem poczucie, że "wróciliśmy". Będziemy wracać jeszcze bardzo długo, ale w jakiś sposób wróciliśmy do normalności - powiedział nam Michał.

Nie jest tajemnicą, że Szpak przez długi czas związany był z Telewizją Polską, siedząc chociażby w fotelu trenerskim w programie "The Voice of Poland". Od wielu lat jednak konsekwentnie odmawia występów na antenie TVP. Jak reaguje na zmiany, które już niedługo zajdą w TVP?

Ciężko będzie, żeby odkręcić to, co się wydarzyło do tej pory i tę złą energię Telewizji Publicznej - niech się to dzieje. Powoli, ale niech się odkręca - dodał Michał.

Wiele mówi się też obecnie o odejściu z TVP Danuty Holeckiej, twarzy "Wiadomości". Czy Szpak ma na ten temat jakieś przemyślenia?

Życzę po prostu powodzenia. Całuję w samo serce - powiedział wymownie Szpak.

A czy gwiazdor chciałby znowu wrócić na fotel trenera "The Voice"? I dlaczego w jego oczach zwycięzcy show nie mogą się przebić, gdy program już zejdzie z anteny? Na te pytania odpowiedzi również znajdziecie w naszym materiale wideo powyżej.

Zobacz także: Michał Szpak - Smutek (a może mniej) [Official Music Video]

Zobaczcie też najnowszy wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem ostatniego odcinka był Jakub Żulczyk. Pisarz w rozmowie z nami zdradził, dlaczego zdecydował się napisać kontynuację kultowej już historii ze "Ślepnąc od świateł", dlaczego nie chciał być scenarzystą serialu "Informacja zwrotna" oraz... za co szanuje Dodę:

Zobacz także: Jakub Żulczyk: Marzy mi się TVP na kształt brytyjskiego BBC, gdzie TV ma funkcję promującą kulturę
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić