Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Modelka opowiedziała, co stało się w Japonii. "Uważajcie"

90

Sylwia Butor to jedna z najbardziej wziętych polskich modelek. Była twarzą niemal wszystkich dużych polskich marek i robi też zawrotną karierę za granicą. Teraz zdecydowała się na odważne wyznanie - w mediach społecznościowych opowiedziała, co stało się w Japonii.

Modelka opowiedziała, co stało się w Japonii. "Uważajcie"
Sylwia Butor (fot. Instagram)

Sylwia Butor? To nazwisko zna już cały TikTok. Wszystko za sprawą zawrotnej kariery, którą robi oraz ciekawych filmików z życia prywatnego, które wrzuca na swoje media społecznościowe.

Widzowie pokochali ją za poczucie humoru i dystans do siebie. 27-latka z Żywca zdradza czasem kulisy pracy w modelingu, a te nie zawsze są kolorowe. Ostatnio ujawniła, co wydarzyło się gdy była na kontrakcie w Japonii.

Modelka zaczęła od pochwalenia polskich makijażystów i fryzjerów. Stwierdziła, że takich jak w naszym kraju nie ma nigdzie na świecie. - Ja to mówię z pełną odpowiedzialnością - dodała.

I choć pracę makijażystów w kraju kwitnącej wiśni również pochwaliła, tak z przyznała, że z fryzjerami sprawa ma się znacznie gorzej. Butor omal nie wyszła z sesji ze spalonymi włosami.

"Była afera"

Oni nie kumają włosów europejskich. Siedziałam sobie po make-upie i przyszedł czas na włosy. Brief był taki, że te włosy mają być pokręcone i delikatnie tutaj upięte w koczek niziutko. No to bierze dziewczyna sobie lakier i tym lakierem po paśmie włosów, po czym to mokre pasmo włosów zawija na lokówkę. Jak zaskwierczało! Mówię jej: "Jezu, przepraszam cię bardzo, ale nie możemy tego tak zrobić", a ona w tym momencie znowu pryska mi włosy, kolejne pasmo lakierem i znowu zawija mi te włosy. Biorę telefon i piszę do agencji. Taką delikatną zrobiłam aferkę, ale taką na poziomie - opowiedziała.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Ostatecznie zainterweniowała agencja, której przedstawiciele przyjechali na plan zdjęciowy. Dobrze zrobiła?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić