o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Mała wpadka Moniki Mrozowskiej? Weszła do morza, a stanik się... zsunął

22
Podziel się

Monika Mrozowska obecnie korzysta z uroków wakacji. Ostatnio wybrała się nad morze. Właśnie przy okazji tej wycieczki wykonano jej zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie wśród internautów. Aktorka ma do sytuacji ogromny dystans, co fani odebrali niezwykle pozytywnie.

Mała wpadka Moniki Mrozowskiej? Weszła do morza, a stanik się... zsunął
Monika Mrozowska (akpa)
bEEEcZAR

Monika Mrozowska zyskała rozpoznawalność m.in. dzięki roli w sitcomie "Rodzina zastępcza". Grała tam rezolutną Majkę, czyli najstarszą córkę Kwiatkowskich.

Mrozowska ma spore grono fanów, którzy uważnie przyglądają się jej aktywności w mediach społecznościowych. Obecnie Monika chwali się tam urlopem w słonecznej Hiszpanii. Chętnie publikuje migawki, na których można zobaczyć, jak ładuje akumulatory.

bEEEcZAT

Monika Mrozowska zaszalała. Internauci poruszeni

Ostatnio Mrozowska poszła po bandzie. Zdecydowała się wejść do morza, po czym doszło do małej wpadki. Na zdjęciu widzimy scenę, jak aktorka już trzyma w ręku swój biustonosz. Co się stało? Prawdopodobnie ten zsunął się podczas energicznego wbiegnięcia do wody.

PS. uprzedzając komentarze, tak mam zdjęcia przodem, nie nadają się do publikacji, nie, nie udało mi się zdjąć dołu od kostiumu, bo to groziło utonięciem - dodaje pod fotką.
bEEEcZAZ

Pojawiło się sporo komentarzy. "Też poszłam na żywioł", "no kochana, poszłaś na żywioł", "cudownie! Myślę, że kiedyś trzeba będzie zrobić takie zbiorowe kąpanie na golasa. To dopiero byłaby moc, kilka babek wskakujących na golaska do wody. Ależ byłaby energia" - piszą internautki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEEcZBu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
vicary
2 miesiące temu
Podwiń włosy i włóż czapkę to pomyślą żeś facet. Na płaszczyznę nie potrzeba biustonosza za dużego o 3 numery
Podlasiak
2 miesiące temu
Króra jeszcze w tym roku nie "zszokowała" gołym cycem, pośladkami itd. Naprzód "gwiazdy" bo sezon na goliznę się kończy. Narazie prym wiedzie ta rozwóda co to szuka drwala do rżnięcia. Razem z koleżankami na golasa skoczyły do jeziora. Drwal fotografował. Paulina daj foty z przodu to żadna dziewka Cię nie przebije, chociaż uważaj na muchę, bo ta kąsa was fest.
Miłość
2 miesiące temu
Jezus bardzo mocno was kocha, Bóg jest dobry a wszelkie zło jakie nas spotyka nie pochodzi od Boga. Jedyną drogą do nieba i pośrednikiem do Boga Ojca jest Jezus (1 doTymoteusza 2:5-6), jedynie do Boga w imieniu Jezusa módlcie się (Jana 14:12-14)... W Biblii Pan Jezus mówi że kto się na nowo nie narodzi nie wejdzie do Królestwa Bożego (ew. Jana 3:3) nowe narodzenie to wyznanie z wiarą (czyli modlitwa)(1 Jana 2:23) musisz wypowiedzieć do Boga z wiarą w pokorze i z otwartym sercem ( list do Rzymian 10:9): PANIE JEZU PROSZĘ PRZEBACZ MI WSZYSTKIE MOJE GRZECHY, PROSZĘ WEJDŹ DO MOJEGO SERCA I DO MOJEGO ŻYCIA I WYPEŁNIJ MNIE SWOIM ŚWIĘTYM DUCHEM, JA AKCEPTUJE CIĘ JAKO MOJEGO PANA I ZBAWICIELA, JA ODDAJE MOJE ŻYCIE W TWOJE RĘCE...... Kiedy wypowiesz te słowa twoje imię zostanie zapisane w księdze życia Boga ( apokalipsa 3:5 i 20:15) twoje grzechy zostaną przebaczone i wymazane (list do kolosan 2:13-14) całe niebo będzie się radować (Łukasza 15:7) zostaniesz wyrwany z władz ciemności (diabła) i przeniesiony do światłości (do ramion Jezusa) (list do kolosan 1:13) i staniesz się Dzieckiem Bożym ( ew. Jana 1:12). Czytaj Biblię .....
bEEEcZBv
.....
2 miesiące temu
Mam pytanie do wszystkich celebrytów... Dlaczego pokazujecie tyłki? Czy nie ma już majtek które zakrywają tyłek zamiast go obnażać? Gdzie się pojawił wstyd i skromność?
Mad max
2 miesiące temu
Hm wielkie mi co krosty pokazywać.
Az23
2 miesiące temu
Toć to widać że to ustawka.
Agnieszka
2 miesiące temu
A kto to ta Mrozowska, A CHYBA GRAŁA W RODZINIE ZASTĘPCZEJ
O, i to jest
2 miesiące temu
oś obrotu świata zainteresowań (dla korPOfornali - 'pivot'), cycki jakiejś publicznicy.
jasper
2 miesiące temu
straszna wpadka, zwłaszcza jak sie wczesniej miało gołą sesje w playboyu.
Debil od Cich...
2 miesiące temu
Żygać się chce od tych Majdanów, cichopków ikrowich pkacków!!! Kogo to obchodzi
Axa
2 miesiące temu
Ale głupoty piszecie ! Sama zdjęła ! Po co ? Ano po to byście o tym pisali .
cześ
2 miesiące temu
Ale wpadka, taka sama jak z kowidem :D
Stivi Wonder
2 miesiące temu
Nie widać wymion
bEEEcZBn
Ona
2 miesiące temu
Przykra jest strasznie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić