aktualizacja 

Nagranie z Iranu hitem sieci. Ten pan też wam kogoś przypomina?

12

Niektórzy uczestnicy ceremonii religijnej w Iranie myśleli, że wraz z nimi modli się Johnny Depp. Mężczyzna do złudzenia przypominający znanego aktora, pojawił się wśród innych Irańczyków. Krótkie wideo, ukazujące perskiego sobowtóra amerykańskiego gwiazdora, stało się hitem na TikToku.

Nagranie z Iranu hitem sieci. Ten pan też wam kogoś przypomina?
Mężczyzna do złudzenia przypominał Johnny'ego Deppa (TikTok)

Johnny Depp jest jednym z aktorów, który wzbudza największe zainteresowanie na całym świecie. Gwiazdor niezależnie od tego, w której części świata się pojawi, ma zagwarantowaną rozpoznawalność. Nic dziwnego więc, że ludzie zawsze sięgają za telefony, aby zrobić pamiątkowe zdjęcie, gdy tylko go zobaczą.

Podobnie było i tym razem. Podczas ceremonii religijnej w Iranie jeden z jej uczestników zauważył, że wśród nich jest... Johnny Depp. Mężczyzna niezwłocznie chwycił za telefon, aby utrwalić wyjątkowy moment. W rzeczywistości był to jednak Irańczyk, który do złudzenia przypominał gwiazdora hollywoodzkich produkcji, zarówno w wyglądzie, jak i stylu ubioru.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wideo z sobowtórem Deppa zostało opublikowane na TikToku. Na nagraniu widać, jak mężczyzna jest w trakcie czegoś w rodzaju rytualnego tańca. Bohater miał dłuższe włosy, charakterystyczny zarost i okulary, a jego czarna koszula była częściowo rozpięta.

Stylizuje się na Deppa

Nie tylko autor nagrania zauważył cechy wspólne między panami. Jego spostrzeżenia podzielili również internauci, którzy od razu dostrzegli podobieństwo między bohaterem filmiku z Iranu, a Johnnym Deppem. W ciągu dwóch dni wideo wyświetlono ponad 1,8 miliona razy. Wiadomo już, że podobieństwo nie było dziełem przypadku. Lokalne media zidentyfikowały mężczyznę jako Amina Sal'esa. Irańczyk stylizuje się na amerykańskiego gwiazdora, a efekty swoich prac pokazuje na Instagramie. Podobno sobowtórowi nie raz udało się zarobić na naśladowaniu Deppa.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić