Nauczyciel skrzywdził Viki Gabor. Wokalistka ujawnia

44

Niezwykle dynamicznie rozwinęła się kariera Viki Gabor. Wobec tego młoda artystka w pewnym momencie musiała zmienić sposób edukacji. Co do zasady, jest bardzo zadowolona ze współpracy z nauczycielami. Niestety, zachowanie jednego z nich bardzo ją zabolało.

Nauczyciel skrzywdził Viki Gabor. Wokalistka ujawnia
Viki Gabor (Licencjodawca, AKPA)

Viki Gabor w wieku 11 lat wzięła udział w przesłuchaniach do "The Voice Kids". Zapewne wówczas młoda wokalistka zupełnie nie spodziewała się tego, że program radykalnie zmieni jej życie.

Młoda piosenkarka zajęła drugie miejsce w muzycznym show, a następnie wygrała dziecięcą Eurowizję. Te sukcesy sprawiły, że jej kariera nabrała niesamowitego rozpędu. Dziś 16-latka jest już prawdziwą gwiazdą!

Muzyczne poczynania poskutkowały tym, że w pewnym momencie zaczęło jej brakować czasu na naukę. Wobec tego przeszła na indywidualny tok nauczania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magda Gessler o inflacji i galopującym wzroście cen. Ma radę, żeby robić rozsądniejsze zakupy

Zapowiedź dokumentu o Viki Gabor wskazuje na to, że jej mama jest zadowolona z aktualnej formy edukacji artystki. - Przez nauczycieli jest bardzo wspierana. Jeśli chodzi o rówieśników ze środowiska szkolnego, różnie to bywa. Trzeba wziąć pod uwagę, że Wika fizycznie nie bywa w szkole i nie ma z nimi kontaktu - podkreśliła.

To zachowanie zabolało Viki Gabor

Okazuje się, że jeden z nauczycieli zdecydowanie przekroczył granice dobrego smaku. Zaufanie młodej gwiazdy wyraźnie zostało nadwyrężone. Co takiego się stało? Chodzi o to, że nauczyciel WF-u rzekomo pokazał na prywatnej imprezie wideo nagrane przez 16-latkę. Viki nie ukrywa, że mocno ją to dotknęło.

Nagrałam to, wysyłam mu i super, fajnie wszystko, a potem się dowiaduję, że on był na jakimś weselu i to puścił. Dlatego ja już nigdy nic nie wysyłam. […] Boję się poznawać nowych ludzi. Nie wiem, kto jakie ma intencje - powiedziała nastolatka, cytowana przez Pudelka.

Dokument na temat Viki Gabor został przygotowany przez TVP. Premiera ośmioodcinkowej produkcji "Viki Gabor. Mój świat" już 17 kwietnia.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić