Nie odpuści Antkowi. Joanna Opozda domaga się rozwodu z orzeczeniem o winie

43

Zaledwie kilka miesięcy po ślubie i tuż po narodzinach ich syna związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego odszedł do lamusa. Po zdradach mężczyzny aktorka zamierza udowodnić jego winę za rozpad małżeństwa przed sądem.

Nie odpuści Antkowi. Joanna Opozda domaga się rozwodu z orzeczeniem o winie
Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą rozwód (AKPA)

Wieści o zdradzie Antka Królikowskiego były jak grom z jasnego nieba. Media plotkarskie zaczęły podawać tę informację zaledwie kilka dni po narodzinach jego syna Vincenta, owocu miłości z żoną Joanną Opozdą.

Wygląda jednak na to, że w plotkach było ziarenko prawdy. Królikowski już nie odebrał żony i dziecka ze szpitala. Para obecnie nie mieszka ze sobą, a aktorka ostatnio była widywana w pobliżu kancelarii prawnej.

Zobacz także: Nie tylko Cichopek i Hakiel. Te rozstania gwiazd zszokowały Polaków

Jak twierdzi "Świat&Ludzie", w końcu Joanna Opozda złożyła pozew rozwodowy z orzeczeniem o winie. Gwiazda ponoć ma dowody na zdradę męża z sąsiadką. Nie ma więc oporów przed przedstawieniem ich przed sądem.

Gra jest warta świeczki. Jeśli sąd uzna, że to Antek Królikowski ponosi pełną odpowiedzialność za rozpad małżeństwa, aktorka może ubiegać się o alimenty nie tylko dla dziecka, ale też dla siebie. Przy zarobkach gwiazdora na pewno nie będzie to mała sumka.

Autor: MOS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić