Michał Dziedzic
Michał Dziedzic| 

Nie żyje Tadeusz Kraśko, ojciec Piotra Kraśki

130
Podziel się:

Dziennikarz Tadeusz Kraśko zmarł 23 lutego o 3:30 nad ranem. O jego zgonie poinformowała rodzina za pośrednictwem Facebooka.

Zmarł ojciec Piotra Kraśki
Zmarł ojciec Piotra Kraśki (East News, eastnews)

Tadeusz Kraśko był dziennikarzem telewizyjnym, reżyserem, publicystą oraz dyplomatą. Owocem jego małżeństwa z producentką filmową Barbarą Pietkiewicz jest słynny dziennikarz Piotr Kraśko. Drugą żoną Kraśki była Nina Terentiew - z nią też się rozstał.

23 lutego na facebookowym profilu Tadeusza Kraśki pojawił się niepokojący wpis, sugerujący, że dziennikarz nie żyje.

"Moje serce poznało straszny oddech śmierci. Dziś przypomnienie czasu, w którym pojawiłem się na tym świecie, prowadzony przez gwiazdę Antares z Konstalacji Skorpiona. Jutro poznam swój dzień decydujący o życiu lub kresie. Jeśli napiszę następny komentarz, będzie to znaczyło, że ciągle jestem z Wami Przyjaciele. Jeśli będzie nim milczenie... wtedy żegnajcie.

Hej! Skorpiona już nie ma.Od dziś. Od od godziny trzeciej trzydzieści rano".

Pod enigmatycznym postem na portalu społecznościowym pojawiło się wiele pytań o stan zdrowia Tadeusza Kraśki. Wówczas krewna, Marta Sochacka-Pietal, przekazała smutną informację o zgonie dziennikarza

"Przykra to wiadomość, ale Tadeusz zmarł dziś o 3.30 nad ranem..." - napisała.

W przejmujący sposób odejście dziennikarza skomentowała żona, Ewa Sochacka-Kraśko.

"Już nic. Już cisza..." - napisała w komentarzu na Facebooku.

Przypomnijmy, że Piotr Kraśko od lat nie miał kontaktu z ojcem. Gwiazdor miał żal do Tadeusza Kraśki, że odszedł od jego matki i nie interesował się synem.

- Brakowało mi ojca. Mamie czy babci nie opowie się o rzeczach, o jakich rozmawia się z ojcem. Ja takiej rozmowy nigdy nie odbyłem - wyznał Piotr Kraśko w jednym z wywiadów

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić