No nieźle. Prawie 900 zł za kolację z Beatą Kozidrak

8

Beata Kozidrak przez jakiś czas była nieaktywna zawodowo. Teraz jednak koncertuje na pełnych obrotach. Obecnie reklamowany jest wyjątkowy event z udziałem popularnej artystki. Udział w tym wydarzeniu tani nie jest.

No nieźle. Prawie 900 zł za kolację z Beatą Kozidrak
Beata Kozidrak (AKPA)

Jeden z gdyńskich hoteli promuje kameralny recital gwiazdy Bajmu. Każdy, kto zdecyduje się zakupić bilet, będzie mógł zjeść elegancką kolację składającą się z trzech dań i posłuchać 1,5-godzinnego występu Beaty Kozidrak.

W uroczystej kolacji połączonej z recitalem weźmie udział maksymalnie 100 osób. Na pewno nie jest to oferta dla biednych. Bilet kosztuje bowiem 890 złotych!

W ciemno można zakładać, że Kozidrak dobrze na tym zarobi. Generalnie gwiazda nie może narzekać na wynagrodzenia. Za koncert z zespołem otrzymuje nawet 65 tys. zł. Za występy solowe zgarnia natomiast od 55 do 60 tys. zł.

Wiele osób zachwyca się śpiewem Kozidrak. Są jednak też tacy, którzy patrzą na to zdecydowanie chłodniej.

Beatka ma dużo problemów natury fizycznej, związanych z tym, jak traktowała swój głos przez lata, w ogóle całe swoje ciało i w ogóle siebie, więc to, co teraz słyszymy, to jest pokłosie tych wszystkich rzeczy. Nie jest czysto, nie jest ładnym dźwiękiem, nie jest pod kontrolą - podkreśliła ekspertka od emisji głosu, cytowana przez "Super Express".

Niezręczny żart Beaty Kozidrak

Ostatnio Beata Kozidrak dała koncert w Londynie. Przy tej okazji postanowiła zażartować z picia.

Ja tylko mogę wodę pić - powiedziała Kozidrak. - Ale nie dostałam. Oni sobie myślą tak artystka rockowa to… Ponieważ piję tylko wodę, to mogę zaśpiewać taką piosenką "Płynie w nas gorąca krew" - podsumowała.

Niektórzy widzowie parsknęli śmiechem. Z pewnością byli też tacy, którzy poczuli niesmak. Zważając na wybryk Kozidrak polegający na prowadzeniu auta po alkoholu, ten dowcip można uznać za niestosowny.

Zobacz także: "Wielka woda": Żulewska i Schuchardt wspominają powódź tysiąclecia. "Obserwowaliśmy ślady, które zostawiła po sobie woda"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić