aktualizacja 

Oto nowa dziewczyna Hakiela. W sieci coraz więcej zdjęć

125

Marcin Hakiel coraz chętniej pokazuje w sieci zdjęcia, na których pojawia się jego nowa partnerka. W weekend skrupulatnie relacjonował czas spędzony z ukochaną w Mikołajkach.

Oto nowa dziewczyna Hakiela. W sieci coraz więcej zdjęć
Marcin Hakiel (Instagram)

Już kilka tygodni temu wyszło na jaw, że Marcin Hakiel nie jest singlem. Po rozwodzie z Kasią Cichopek zdołał znaleźć nową kobietę. Tajemnicza blondynka coraz częściej gości w jego mediach społecznościowych.

Ostatnio pokazał fotkę, na której trzymał ją za rękę. Później kobieta znów pojawiła się na instagramowym profilu Marcina.

Tym razem za sprawą weekendowego wyjazdu do Mikołajek. Miniony weekend para spędziła w Lake Glamp. Zdjęcia dostępne w sieci wskazują na to, że doskonale się bawili.

Hakiel na razie nie pokazuje twarzy nowej ukochanej. Zdecydował się jednak na publikację kilku migawek, z których dowiadujemy się, jak mniej więcej wygląda.

Marcin Hakiel ma nową partnerkę. Pozbierał się po rozstaniu

Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przeszło już do historii. Od momentu rozstania tancerz bardzo uaktywnił się w mediach społecznościowych. Niektórzy w pewnej chwili stwierdzili, że trochę przesadza.

Hakiel, który podobno mocno przeżywał rozstanie z Kasią Cichopek, nic sobie jednak z tego nie robił. Nadal często uaktywnia się w przestrzeni internetowej, a jego publikacje z uwagą są śledzone przez wielu internautów.

Pierwsze doniesienia o tym, że Hakiel znalazł nową partnerkę, pojawiały się w mediach już w połowie lipca. Informator Plotka mówił wtedy, że zakochani poznali się za pośrednictwem internetu.

Partnerka tancerza ma dziecko. Podobno syn i córka Hakiela złapali z nim dobry kontakt.

Zobacz także: Nadchodzi czas "zaciskania pasa". Rząd jednak woli dosypać pieniądze wszystkim
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić